MMA PLDon KasjoFAME MMA: Don Kasjo rozpoczyna rehabilitację! Kiedy kolejna walka? [WIDEO]

FAME MMA: Don Kasjo rozpoczyna rehabilitację! Kiedy kolejna walka? [WIDEO]

Na następny pojedynek Kasjusza Życińskiego będziemy musieli trochę poczekać.. Popularny ”Don Kasjo” rozpoczyna rehabilitację. Po ostatniej walce pojawiły się dwie poważne kontuzje.

Do wyczekiwanego starcia z Marcinem Najmanem doszło dwudziestego pierwszego listopada w Łodzi. Był to co-main event FAME MMA 8.

Marcin Najman już na samym początku szukał mocnego ciosu, ale wydawało się, że nie zrobiło to żadnego wrażenia na przeciwniku. Kasjusz coraz częściej dochodzić do głosu, a wtedy Najman obalił i wyprowadził ciosy w parterze – co oczywiście było zabronione, bo walka została zakontraktowana w formule bokserskiej.

Marcin Najman został ukarany (odjęty punkt). Sędzia Szymon Bońkowski wznowił walkę. Najman wyprowadził niskie kopnięcie i mamy dyskwalifikacje. Po walce doszło do dużej awantury.

Don Kasjo zaczyna rehabilitację!

Na tym się nie skończyło, bo w klatce pojawił się trener Damian Herczyk, który założył dźwignię. Spowodowała ona największe urazy ”Don Kasjo”.

Tym samym potrzebna jest rehabilitacja, ponieważ urazów nie brakuje. Kasjusz ma dużą motywację, aby wrócić do pełni sprawności! Jak deklarował w następnym pojedynku jego rywal musi być z UFC!

Don Kasjo rehabilitacja

Posted by MMA SHOTY on Saturday, December 5, 2020

Co dokładnie stało się ”Don Kasjo”!

W ostatnim czasie udało nam się porozmawiać z Krzysztofem Rozparą jednym z właścicieli FAME MMA, który zdradził co dokładnie dolega ”Don Kasjo”.

Dla nas najważniejsze jest zdrowie Kasjusza. Dosłownie przed chwilą dostałem informację, że poważniejsza kontuzja jest niż wszystkim się wydawało. Wszystko wskazuje na to, że Kasjusz będzie musiał mieć operację zerwanych ścięgien i uszkodzonego stawu. Także na razie skupimy się na tym, aby Kasjuszowi udzielić odpowiedniej pomocy/wsparcia żeby kontuzje zaleczyć, a plany muszą się trochę opóźnić. Będziemy to realizować w późniejszym terminie.  

Zobacz także:

Najman odpowiada na zarzuty Salety! Jakie brudy wyciągnął?

Marcin Najman kontruje. Częstochowianin postanowił odpowiedzieć na słowa Przemysława Salety