MMA PLFAME MMAFAME MMA: Bracia Malczyńscy zakończyli współpracę z Grzegorzem Szulakowskim!

FAME MMA: Bracia Malczyńscy zakończyli współpracę z Grzegorzem Szulakowskim!

Bracia Malczyńscy zdecydowali się zakończyć współpracę z Grzegorzem Szulakowskim, u którego przygotowywali się do poprzednich startów. Całą sytuację skomentował ”Szuli”.

Marcin Malczyński wróci do klatki już na FAME MMA 9. W tym starciu będzie bronił pasa organizacji. Wyzwanie przed nim naprawdę trudne! Przeciwnikiem Malczyńskiego będzie Jakub ”Kubańczyk” Flas. Marcin swój debiut odnotował w październiku poprzedniego roku, gdy wypunktował Marka ”AdBustera” Hoffmanna.

Szulakowski: Walka z ”Kubańczykiem” stoi pod bardzo dużym znakiem zapytania!

Grzegorz Szulakowski zdradził, że bracia Malczyńscy nie trenują już pod jego okiem. ”Szuli” uważa, że jest to spowodowane dłuższym dojeżdżaniem na treningi. Internauci uważają zaś, że jest to spowodowane obecnością Adriana ”Medusy” Salamona u Szulakowskiego.

Powiem wam tak Malczyński zmienił obóz przygotowawczy, nie trenuje już ze mną, więc walka z ”Kubańczykiem” stoi tutaj pod bardzo dużym znakiem zapytania. Na dzień dzisiejszy jak mam obstawiać.. nie! Na razie nic nie chcę obstawiać, ale powiem szczerze, że będzie ciężko. Jak mówiłem jak coś działa to się nie zmienia, ale ja rozumiem też Marcina i Dawida, bo jest tu kawałek kurde. Przyjeżdżać codziennie mieć pół dnia wyciętego z życiorysu, gdzie oni też mają swoją pracę i różne swoje sprawki, więc to jest zrozumiałe. Z drugiej strony jeżeli jest walka.. Ja mam walkę.. k*rwa prawie bym się sprzedał. To ja poświęcam wszystko. Spi*dalam stąd, sklep zawiesiłem, klub odstawiam bratu i ma być tylko sranie, jedzenie, spanie i trenowanie. I tak to ma wyglądać!               .     .

Cały materiał poniżej:

Na odpowiedź Marcina Malczyńskiego nie musieliśmy długo czekać. Mistrz FAME MMA krótko skomentował sytuację.

Malczyński

Zobacz także:


Najman sugeruje rewanż z Don Kasjo! Co wy na to?

Marcin Najman nie odpuszcza. Ponownie mocne słowa w kierunku Don Kasjo. Najman gwarantuje, że…

Wielkie gwiazdy na gali boksu! Absurd organizatora?

Podczas sobotniej gali Rocky Boxing Night pojawią się wielkie gwiazdy. Ma być Mike Tyson, Elton John. Nie będzie to do końca normalne! Zobaczcie dlaczego…