MMA PLDon KasjoFAME MMA: Boxdel przyjmuje wyzwanie! Dojdzie do walki z Don Kasjo?

FAME MMA: Boxdel przyjmuje wyzwanie! Dojdzie do walki z Don Kasjo?

Wczorajszy Cage organizowany przez FAME MMA przyniósł wiele nowych emocji. Podczas spotkania Smolastego z Miłym Panem – do walki z Boxdelem wywołany został… „Don Kasjo”.

Kasjo

Trwający już kilka tygodni konflikt pomiędzy gwiazdą FAME MMA – Kasjuszem „Don Kasjo” Życińskim, a jej włodarzem – Boxdelem cały czas odbija się echem w świecie internetu. Panowie nie tak dawno byli jeszcze w bliskiej relacji, co można było zauważyć nawet podczas FAME MMA 10, kiedy Baron – chwilę po walce z Kasjusza z Normanem Parke – wziął mikrofon i dał do zrozumienia swoje niezadowolenie z wyniku walki. Obecnie panowie jednak znajdują się w dosyć newralgicznym miejscu swojej relacji, ponieważ pojawił się konflikt, który może doprowadzić nawet do walki w klatce!

„Chętnie zmierzyłbym się z Kasjo”

Podczas Cage’a, w którym głównymi bohaterami byli Smolasty oraz MiłyPan – zadzwonił widz z pytaniem do Boxdela. Czy to Kasjusz nabił mu taką śliwę pod okiem? Na co, jeden z włodarzy federacji odpowiedział.

Nie, ale powiem szczerze tutaj. Oświadczam uroczyście, że chętnie zmierzyłbym się z Kasjo, może nie na FAME, bo to byłoby żałosne. Jednak Kasjo trzeba oddać szacunek, bo jest on bardzo dobrym bokserem. Zresztą pokazuje to. Pokazał to w walce z Normanem Parke. Chętnie skrzyżowałbym rękawice z Kasjo, nawet u niego w Sako. Na pewno troszkę osłabiły się moje relacje z Kasjuszem, jednak jest to kwestia spotkania się i wyjaśnienia.

Cały materiał znajduje się poniżej:

Zobacz także:

FAME MMA 11: Don Kasjo gotowy na trzy walki jednego wieczoru! ”Frajeri na koniec, najsłabszy!

Zawodnik Fame MMA Kasjusz “Don Kasjo” Życiński nagrał film na swój kanał Youtube w którym porusza temat Cage’a, którego gościem był Amadeusz “Ferrari” Roślik. Kasjusz w dość ostrych słowach wypowiedział się na temat włodarza tej federacji.

Alan Kwieciński wyśmiewa Murańskiego! Dojdzie do walki?

Tu jest spina! Alan Kwieciński za pomocą insta stories postanowił wyśmiać Mateusza Murańskiego. Były uczestnik ”Ekipy z Warszawy” oglądał telewizję, a na ekranie pojawił się ”Muran”.

FAME MMA 11: To już pewne! Ferrari założył się z szefem organizacji o… 100 tysięcy złotych!

Amadeusz Roślik jest szalony! ”Ferrari” podczas wczorajszego cage’a postanowił założyć się z Michałem Baronem o 100 tysięcy złotych. Zakład może zaskoczyć wielu. Trzeba przyznać, że gwiazda FAME MMA jest pewna siebie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis