MMA PLFAME MMAFAME MMA 9 wyniki: Way of Blonde wygrywa decyzją sędziów z Anną Andrzejewską

FAME MMA 9 wyniki: Way of Blonde wygrywa decyzją sędziów z Anną Andrzejewską

Za nami pierwsza walka kobiet na gali FAME MMA 9! W klatce poznańskiej organizacji zmierzyły się Anna Andrzejewska i Karolina “Way of Blonde” Brzuszczyńska.

W tej walce do wyłonienia zwyciężczyni potrzebna była decyzja sędziów. Ci jednogłośnie wskazali na zwycięstwo Way of Blonde

W pierwszej rundzie Way of Blonde poczęstowała Andrzejewską prawym prostym, po którym ta padła na matę klatki. Brzuszczyńska szukała skończenia ciosami, ale jej przeciwniczce udało się przetrwać i dotrwać do końca pierwszej rundy.

W drugiej rundzie Way of Blonde dalej miała przewagę w stójce. Była zawodniczką lepiej ustawioną, lepiej wyprowadzającą ciosy. Pod koniec rundy przytuliła się do rywalki i szukała poddania. Tuż przed gongiem przyjęła za to trzy potężne gongi od Andrzejewskiej, która tymi ciosami zyskała nadzieję na powodzenie w trzeciej rundzie.

Trzecia runda jednak nie przyniosła zwrotu sytuacji w tej walce. Andrzejewska szukała swoich szans, ale Way of Blonde umiejętnie przetrwała trzecią rundę i wygrała decyzją sędziów.

Zobacz także:

FAME MMA 9 PPV – jak oglądać?

W walce wieczoru wystąpić miał Paweł “Popek Monster” Mikołajuw. Dla jego niedoszłego przeciwnika Patryk “Kizo” Wozińskiego znaleziono nowego przeciwnika. Jest nim Gabriel “Arab” Al-Sulwi a pojedynek odbędzie się na zasadach boksu.

FAME MMA 9 – wyniki na żywo

Zapraszamy do śledzenia wyników gali FAME MMA 9, która odbędzie się już dziś wieczorem.

UFC 259: Błachowicz vs. Adesanya – wyniki na żywo

Zapraszamy do śledzenia wnyków gali UFC 259, która odbędzie sie dziś w nocy w Las Vegas.