MMA PLFAME MMAFAME MMA 9 wyniki: Ryba poddaje Olega w trzeciej rundzie

FAME MMA 9 wyniki: Ryba poddaje Olega w trzeciej rundzie

Za nami pierwsza walka gali FAME MMA 9. W pojedynku otwierającym dzisiejszą imprezę zmierzyli się Patryk “Ryba” Karaś i Oleg Riaszeńcew.

W klatce lepszy okazał się Ryba, który poddał swojego rywala duszeniem trójkątnym zza pleców w trzeciej rundzie.

Po pierwszych rozpoznawczych kopnięciach, Oleg zaczynał przeważać nad Rybą dzięki lepszym umiejętnościom stójkowym. Ryba widząc przewagę rywala uciekł po obalenie, ale próba ta okazała się nieudana. Oleg szybko uciekł z zagrożenia i postraszył przeciwnika duszeniem, także nieudanym. Walka wróciła do stójki, gdzie przewagę miał Riaszeńcew.

W drugiej rundzie Ryba miał wielką okazję na zakończenie walki, kiedy to założył przeciwnikowi gilotynę. Oleg jednak zdołał przetrwać zagrożenie i uciekł z niebezpiecznej dla niego pozycji. Po ucieczce z gilotyny Oleg zajął pozycję dominującą i okładał rywala z góry, a w pewnym momencie nawet zapiął duszenie trójkątne i próbował balachy. Ryba jednak nie dał się poddać i obaj zawodnicy dotrwali do trzeciej rundy.

W trzeciej rundzie sytuacja zupełnie się zmieniła. Rybie udało się sprowadzić przeciwnika i zapiąć duszenie trójkątne zza pleców, z którego Oleg już nie zdołał uciec. Ostatecznie Riaszseńcew poddał walkę w trzeciej rundzie.

Zobacz także:

FAME MMA 9 PPV – jak oglądać?

W walce wieczoru wystąpić miał Paweł “Popek Monster” Mikołajuw. Dla jego niedoszłego przeciwnika Patryk “Kizo” Wozińskiego znaleziono nowego przeciwnika. Jest nim Gabriel “Arab” Al-Sulwi a pojedynek odbędzie się na zasadach boksu.

FAME MMA 9 – wyniki na żywo

Zapraszamy do śledzenia wyników gali FAME MMA 9, która odbędzie się już dziś wieczorem.

UFC 259: Błachowicz vs. Adesanya – wyniki na żywo

Zapraszamy do śledzenia wnyków gali UFC 259, która odbędzie sie dziś w nocy w Las Vegas.