MMA PLFAME MMAFAME MMA 9: Wściekły Popek skomentował kontuzję ręki! Padło wiele ostrych słów! [WIDEO]

FAME MMA 9: Wściekły Popek skomentował kontuzję ręki! Padło wiele ostrych słów! [WIDEO]

Popek Monster (4-4) skomentował wypadnięcie z gali FAME MMA 9, która już dziś odbędzie się w Łodzi. ”Król Albanii” doznał poważnej kontuzji i czeka go operacja. Niewykluczone, że w drugiej połowie roku freakowa organizacja będzie chciała, aby doszło do starcia Popek vs Kizo.

Patryk Woziński pozostaje w walce wieczoru. Będzie to starcie popularnych raperów. ”Kizo” w formule bokserskiej skrzyżuje rękawice z Gabrielem ”Arabem” Al-Sulwim. 28-latek z świetnej strony zaprezentował się w debiucie. ”Arab” zdominował Pawła Tyburskiego.

Popek Monster komentuje wypadnięcie!

Popek Monster (4-4) jest podłamany! ”Król Albanii” w rozmowie z naszym portalem zdradził, dlaczego dziś nie stoczy drugiego pojedynku w FAME MMA.

Ch**owo, nie ukrywam. Tyle pracy poszło na marne, nikt mi nie zwróci pracy którą poświęciłem na te przygotowania i pieniędzy jakie poszły, bo to były dziesiątki tysięcy złotych. I jest mi po prostu przykro, bo naprawdę wziąłem się za siebie. Ambicjonalnie do tego podszedłem, chciałem wyjść z tą połamaną łapą. Sam do końca nie wiedziałem na ile to jest poważne. Czuję się lepiej, ale do tej pory nie mogę uderzyć. Każde uderzenie to taki ból, prz**bane.   

Cała rozmowa poniżej:

Pełna karta walk FAME MMA 9:

Walka wieczoru:
Patryk “Kizo” Woziński vs Gabriel Al-Sulwi

Pozostałe:         
Sylwester “Wardęga” Wardęga vs Kacper Blonsky
Marcin Malczyński vs Jakub “Kubańczyk” Flaus
Zusje vs Kamila Wybrańczyk
Patryk “Patrykos” Domke vs Paweł “Ponczek” Sikora
Mariusz “Hejter” Słoński vs Filip Zabielski
Karolina “Way of Blonde” Brzuszczyńska vs Anna Andrzejewska
Krystian “Krycha” Wilczak vs Patryk ”Mortalcio” Baran
Oleg Riaszeńcew vs Patryk “Ryba” Karaś
Jakub Post vs Mikołaj “Vandal” Rdzanek

Zobacz także:

Pawłowski przerywa milczenie! Team Arek czy Team FAME?

Wydaje się że to ostateczny koniec współpracy Arka Pawłowskiego z Fame MMA! Konferansjer, który od samego początku był związany z poznańską organizacją wyjaśnia warunki zerwania współpracy i opowiada o przyszłości.

Don Kasjo nie spodziewał się takiego telefonu! Widzieliście?

Kasjusz Życiński wczoraj pojawił się w cage’u przed galą FAME MMA 9, która odbędzie się już w sobotę. ”Don Kasjo” nie spodziewał się takiego telefonu. Jeden z widzów postanowił go obrazić…