MMA PLFAME MMAFAME MMA 9: Szok! Norman Parke chce zastąpić Popka! Zmierzy się z Kizo?

FAME MMA 9: Szok! Norman Parke chce zastąpić Popka! Zmierzy się z Kizo?

Trwają poszukiwania nowego przeciwnika dla Patryka ”Kizo” Wozińskiego. Co ciekawe nie brakuje chętnych, więc wydaje się, że chociaż udział jednego z popularnych raperów nie jest zagrożony. Kto się zgłosił do zastępstwa? Będziecie zaskoczeni!

Przypomnijmy, że Norman Parke swój debiut w freakowej organizacji odnotuje siedemnastego kwietnia. Będzie to walka wieczoru FAME MMA 10, gdzie na zasadach bokserskich zmierzy się z Kasjuszem Życińskim. ”Don Kasjo” będzie bronił pas króla, który sam sobie zrobił! 5 rund po 3 minuty taki dystans zakontraktowano.

Norman Parke chce zastąpić Popka!

Norman Parke (28-7-1) za pomocą mediów społecznościowych zgłasza gotowość. ”Stormin” chętnie zastąpi kontuzjowanego Popka (4-4) i tym samym zawalczy z Patrykiem ”Kizo” Wozińskim. Co wy na to?

Jeżeli Popek złamał rękę może Kizo chciałby się sprawdzić by uratować walkę wieczoru. Obiecuję, że nie zrobię ci zbyt dużej krzywdy.

Parke

”Król Albanii” ma złamaną rękę z przemieszczeniem. Tym samym wypada z walki wieczoru FAME MMA 9. Gala odbędzie się w najbliższą sobotę.

Pełna karta walk FAME MMA 9:

Walka wieczoru:
Patryk “Kizo” Woziński vs TBA

Pozostałe:         
Sylwester “Wardęga” Wardęga vs Kacper Blonsky
Marcin Malczyński vs Jakub “Kubańczyk” Flaus
Zusje vs Kamila Wybrańczyk
Patryk “Patrykos” Domke vs Paweł “Ponczek” Sikora
Mariusz “Hejter” Słoński vs Filip Zabielski
Karolina “Way of Blonde” Brzuszczyńska vs Anna Andrzejewska
Krystian “Krycha” Wilczak vs Patryk ”Mortalcio” Baran
Oleg Riaszeńcew vs Patryk “Ryba” Karaś
Jakub Post vs Mikołaj “Vandal” Rdzanek

Zobacz także:

Kasjo i Parke twarzą w twarz! Czekacie?

Don Kasjo i Norman Parke twarzą w twarz przed następną galą FAME MMA 10. Do pojedynku “Króla” z byłym zawodnikiem UFC i KSW dojdzie już 17 kwietnia.

Sztabka złota stawką walki na FAME MMA 10! Zaskoczeni?

To prawda! Sztabka złota będzie stawką walki w walce w FAME MMA! Chodzi o pojedynek Don Kasjo z Normanem Parkiem, do którego dojdzie 17 kwietnia na gali FAME MMA 10.