MMA PLFAME MMAFAME MMA 9: Poznaliśmy walkę wieczoru? Jest spora niespodzianka!

FAME MMA 9: Poznaliśmy walkę wieczoru? Jest spora niespodzianka!

Już szóstego marca odbędzie się FAME MMA 9. Wszystko wskazuje na to, że poznaliśmy walkę wieczoru. Kacper Blonksy zmierzy się z Sylwestrem Wardęgą. Na ten debiut czekało wielu fanów!

Nie zabraknie pojedynku o pas. Marcin Malczyński w swojej pierwszej obronie podejmie duże wyzwanie. Jego przeciwnikiem będzie Jakub ”Kubańczyk” Flas.

Będą też grzmoty w wadze ciężkiej. Do FAME MMA wraca popularny raper Patryk ”Kizo” Woziński. Drugą walkę w freakowej organizacji stoczy Popek Monster (4-4). Już niebawem poznamy całą kartę walk zbliżającego się eventu.

Znamy walkę wieczoru FAME MMA 9?

Wszystko na to wskazuje! Kacper Blonsky w walce wieczoru FAME MMA 9 zmierzy się z Sylwestrem Wardęgą. Do starcia ma dojść szóstego marca.

Sylwester Wardęga to twórca filmów internetowych. Jego kanał na youtube subskrybuje ponad 3,6 miliona osób. Spełnia on wszystkie marketingowe warunki do tego, by zainteresowało się nim FAME MMA.

Kacper swój debiut w mieszanych sztukach walki odnotował dwudziestego pierwszego listopada. W Łodzi miał do wyjaśnienia konflikt z Marcinem Dubielem. Blonksy po całym dystansie wygrał jednogłośną decyzją sędziów.

Warto zaznaczyć, że Kacper Blonksy do swoich pojedynków przygotowuje się w WCA Fight Team pod okiem Anzora Azhieva.

Zobacz także:

Zawodnik z rekordem 0-19 promowany przez telewizję! Widzieliście?

Zawodnik z rekordem 0-19 (według Tapology 0-20) promowany przez telewizję! Dawid Haras pojawił się w materiale motywacyjnym w Dzień dobry TVN!

Bakocević krytykuje walkę Barrio-Kopera! Zgadzacie się?

Doświadczony Vaso Bakocević (40-20-1) skrytykował walkę Francisco Barrio (8-2) z Bartłomiejem Koperą (9-7), która otworzyła ostatnią galę KSW 58. Reprezentant Czarnogóry uważa, że była to najgorsza walka w największej organizacji w naszym kraju.