MMA PLFAME MMAFAME MMA 9: POPEK wypada z walki wieczoru! Trwają poszukiwania rywala dla Kizo!

FAME MMA 9: POPEK wypada z walki wieczoru! Trwają poszukiwania rywala dla Kizo!

Mamy przykrą wiadomość! Popek Monster (4-4) nie pojawi się w walce wieczoru FAME MMA 9, która odbędzie się w najbliższą sobotę. Popularny raper doznał poważnej kontuzji, która go wykluczy na dłuższy czas. W tej sytuacja freakowa organizacja szuka zastępstwa dla Patryka ”Kizo” Wozińskiego.

Patryk Woziński to raper i autor tekstów. Jest on członkiem zespołu Chillwagon. ”Kizo” już w tym momencie miał szansę współpracować z takimi twórcami jak Borixon, Szpaku czy Malik Montana.

W poprzednim roku Patryk wydał album Posejdon w wytwórni chillwagon. Z Wozińskim przy projekcie Heavyweight pracuje Bonus RPK czy chociażby Jongmen. ”Kizo” na instagramie ma aktualnie 518 tysięcy obserwujących.

Popek doznał poważnej kontuzji!

Jak udało nam się ustalić Popek Monster (4-4) doznał poważnej kontuzji, która wykluczy go na długie miesiące. ”Król Albanii” ma złamaną rękę z przemieszczeniem. Tym samym wypada z walki wieczoru FAME MMA 9. Gala odbędzie się w najbliższą sobotę.

Już niebawem informacje odnośnie nowego przeciwnika Patryka ”Kizo” Wozińskiego. Freakowa organizacja robi co może, aby znaleźć ciekawe zastępstwo. Czy się uda?

Pełna karta walk FAME MMA 9:

Walka wieczoru:
Patryk “Kizo” Woziński vs TBA

Pozostałe:         
Sylwester “Wardęga” Wardęga vs Kacper Blonsky
Marcin Malczyński vs Jakub “Kubańczyk” Flaus
Zusje vs Kamila Wybrańczyk
Patryk “Patrykos” Domke vs Paweł “Ponczek” Sikora
Mariusz “Hejter” Słoński vs Filip Zabielski
Karolina “Way of Blonde” Brzuszczyńska vs Anna Andrzejewska
Krystian “Krycha” Wilczak vs Patryk ”Mortalcio” Baran
Oleg Riaszeńcew vs Patryk “Ryba” Karaś
Jakub Post vs Mikołaj “Vandal” Rdzanek

Zobacz także:

Paulo Costa pił przed walką z Adesanyą? Następne tłumaczenia Brazylijczyka!

Ostatni rywal Israela Adesanyi, Paulo Costa pił przed walką z Nigeryjczykiem! Brazylijczyk w rozmowie z MMAfighting.com wrócił do pamiętnej walki o pas wagi średniej i przeanalizował przyczynę swojej oktagonowej klęski.