MMA PLFAME MMAFAME MMA 9: Popek Monster poznał przeciwnika? Będziecie zaskoczeni!

FAME MMA 9: Popek Monster poznał przeciwnika? Będziecie zaskoczeni!

Gala FAME MMA 9 odbędzie się szóstego marca. Znamy walkę wieczoru! Popek Monster (4-4) stoczy swój drugi pojedynek w freakowej organizacji.

42-latek swój ostatni pojedynek stoczył piątego września. Był to debiut w organizacji FAME MMA. ”Król Albanii” w walce wieczoru zmierzył się z debiutującym Damianem ”Stiflerem” Zduńczykiem.

Popek bez większych problemów zdobył obalenie, ale nawet mając dominującą pozycję nie mógł znokautować rywala, który co jakiś czas odpowiadał – czym zyskał w oczach komentatorów i fanów. Popek Monster poszedł po technikę kończącą (balachę) i przy poprawieniu uzyskał upragniony rezultat. Trzeba dodać, że było to pierwsze zwycięstwo Popka przez poddanie (techniką parterową).

Popek w walce wieczoru FAME MMA 9, a jego przeciwnikiem będzie?

Popek Monster (4-4) swój najbliższy pojedynek stoczy już szóstego marca. Będzie to walka wieczoru FAME MMA 9, w której ma zmierzy się z równie popularnym raperem… Patrykiem ”Kizo” Wozińskim.

Dziś na godzinę 19:00 zaplanowana jest premiera oficjalnego trailera FAME MMA 9, na którym widoczny jest Popek Monster. Przypomnijmy, że wcześniej o swojej walce w main evencie informował ”Kizo”. Tym samym wszystko skleja się w całość.

”Kizo” zadebiutował pod koniec czerwca 2019 roku. Woziński w Częstochowie przegrał przed czasem z Marcinem ”Mielonidasem” Makowskim.

Kizo od początku rozpuścił ręce i większość ciosów dochodziło do celu.  Makowski nie zamierzał czekać i w tempo zdobywał sprowadzenia. Marcin miał dosiad, ale nie wykorzystał okazji. W drugiej rundzie Kizo był jeszcze bliżej realizacji, bo miał oponenta na deskach. Makowski wytrzymał i zdobył  następne sprowadzenie. Wszedł na dosiad. W trzeciej rundzie Marcin nie ryzykował i już na początku obalił oponenta. Tym razem nie wypuścił z rąk świetnej okazji i zakończył walkę przed czasem.

Na FAME MMA 9 dojdzie również do ciekawego pojedynku, w który w stawce będzie pas mistrzowski należący do Marcin Malczyńskiego. Zmierzy się on z Jakubem ”Kubańczykiem” Flasem, który ma na koncie dwa szybkie zwycięstwa.

Zobacz także:

Jest nagranie z zatrzymania ”Tysona”! Widzieliście?

CBŚP opublikowało nagranie z zatrzymania między innymi Krystiana K. ps. “Tyson”, który był finalistą turnieju walk na gołe pięści – GROMDA.

Jurkowski-Kołecki jest face to face! Dojdzie do tej walki?

Jurkowski jest jednym z prowadzących Koloseum, a Szymon Kołecki był wczoraj jednym z gości. Obaj zawodnicy ponownie poruszyli kwestię potencjalnej walki w klatce KSW.