MMA PLFAME MMAFAME MMA 9: Ponczek wypunktował “rudego rydza” Patryka Domke!

FAME MMA 9: Ponczek wypunktował “rudego rydza” Patryka Domke!

W kolejnej walce na gali FAME MMA 9 zmierzyli się Patryk “Patrykos” Domke i Paweł “Ponczek” Sikora. Walka ta dotrwała do decyzji sędziów, którzy jednogłośnie wskazali zwycięstwo Pawła Sikory.

W pierwszej rundzie Patrykos był bardzo aktywny w swoich stójkowych poczynaniach, ale Ponczek odpłacał się potężnymi niskimi kopnięciami, które Domke na pewno odczuwał. Pierwsza runda jednak nie przyniosła przełomu, choć wszyscy byli ciekawi jak z okopanymi nogami będzie teraz prezentował się Patrykos.

W drugiej rundzie Sikorze udało się przeciwnika obalić, czyli zrobił to, co zapowiadał przed walką. Jednak walcząc w parterze nie udało mu się wyrządzić przeciwnikowi wielkiej krzywdy. Walka dotrwała do trzeciej odsłony.

W trzeciej odsłonie Patrykos poszedł po obalenie, ale Ponczek szybko wykorzystał błąd rywala i przetoczył go zdobywając pozycję boczną. Patrykosowi udało się jednak uciec z tej niedogodnej pozycji i walka wróciła do stójki. Domke w pewnym momencie postawił wszystko na jedną kartę. Ruszył z szarżą w stójce, ale Ponczek obalił przeciwnika i wybronił się przed naporem rywala.

Ostatecznie sędziowie musieli wskazać zwycięzcę, którym został Paweł “Ponczek” Sikora.

Zobacz także:

FAME MMA 9 PPV – jak oglądać?

W walce wieczoru wystąpić miał Paweł “Popek Monster” Mikołajuw. Dla jego niedoszłego przeciwnika Patryk “Kizo” Wozińskiego znaleziono nowego przeciwnika. Jest nim Gabriel “Arab” Al-Sulwi a pojedynek odbędzie się na zasadach boksu.

FAME MMA 9 – wyniki na żywo

Zapraszamy do śledzenia wyników gali FAME MMA 9, która odbędzie się już dziś wieczorem.

UFC 259: Błachowicz vs. Adesanya – wyniki na żywo

Zapraszamy do śledzenia wnyków gali UFC 259, która odbędzie sie dziś w nocy w Las Vegas.