MMA PLFAME MMAFAME MMA 9: Narzeczona Szpilki komentuje zwycięstwo! To był świetny debiut! [WIDEO]

FAME MMA 9: Narzeczona Szpilki komentuje zwycięstwo! To był świetny debiut! [WIDEO]

Kamila Wybrańczyk ma za sobą debiut w mieszanych sztukach walki. Narzeczona Artura Szpilki zaprezentowała się z świetnej strony. Kamila w drugiej odsłonie poddała Kamilę Smogulecką.

Warto zaznaczyć, że Kamila ukończyła studia na kierunku resocjalizacja. Wybrańczyk nagrywa również piosenki, które cieszą się dużym zainteresowaniem.

Kamila do swojej walki przygotowywała się w Academia Gorila pod okiem Bartosza Walczewskiego.

Kamila Wybrańczyk po świetnym debiucie!

Zobaczcie co powiedziała Kamila Wybrańczyk po debiucie w FAME MMA. Kamila szybko wróci do klatki! Bowiem podczas jubileuszowej dziesiątej edycji czeka ją starcie o pas freakowej organizacji. Przeciwniczką Wybrańczyk będzie Marta Linkiewicz.

Cała rozmowa poniżej:

Kamila ma za sobą spory bagaż jeśli mowa o treningach. Narzeczona Artura Szpilki od 2017 roku trenuje brazylijskie jiu-jitsu. Kamila już po czterech miesiącach treningów sięgała po brązowy medal na międzynarodowych zawodach.

Zobacz także:

Polscy kibice wypisują do Adesanyi! To już przesada?

Israel Adesanya (20-0) już w najbliższą sobotę stanie przed szansą zyskania miana podwójnego mistrza UFC. Nigeryjczyk podczas 259 edycji w Las Vegas zmierzy się z Janem Błachowiczem (27-8). Polak stanie do pierwszej obrony pasa w kategorii półciężkiej.

Juras o Adesanyi: Nie wie w co się wpakował! Sądzicie podobnie?

Już w najbliższy weekend Jan Błachowicz będzie po raz pierwszy bronił tytułu mistrza kategorii półciężkiej UFC. Walka z Israelem Adesanyą jest bezsprzecznie jednym z najwiekszych wyzwań w karierze polskiego mistrza.