MMA PLFAME MMAFAME MMA 9: Było “going down”, a potem poddanie! Narzeczona Artura Szpilki poddaje Zusje!

FAME MMA 9: Było “going down”, a potem poddanie! Narzeczona Artura Szpilki poddaje Zusje!

Za nami jedna z najbardziej wyczekiwanych walk całej karty gali FAME MMA 9. W klatce na przeciwko siebie stanęli debiutująca w formule MMA Kamila Wybrańczyk, a na przeciwko niej stanęła doświadczona już w walkach w FAME MMA – Zusje.

Lepsza w klatce okazała się Kamila Wybrańczyk, która poddała Zusje duszeniem trójkątnym zza pleców w drugiej rundzie.

Kamila Wybrańczyk, która prywatnie jest narzeczoną Artura Szpilki była wyraźnie lepiej przygotowana do tej walki. Miała lepszą pozycję, lepiej czuła dystans, potrafiła kontrolować walkę. Zadawała ciosy zarówno rękami, jak i nogami, na które Zusje nie miała odpowiedzi.

W drugiej rundzie w klatce oglądaliśmy dosłownie wszystko. Wybrańczyk najpierw obaliła Zusje, zasypała ją ciosami, potem wyciągnęła rękę po balachę, ale Zusje zdołała z tej techniki uciec. Wybrańczyk jednak poczuła krew i szybko zaszła rywalce za plecy i tam zmusiła ją do odklepania.

Teraz Kamila Wybrańczyk zmierzy się z Martą Linkiewicz w walce o pas mistrzowski FAME MMA. Starcie pań odbędzie się na gali FAME MMA 10 już 17 kwietnia.

Zobacz także:

FAME MMA 9 PPV – jak oglądać?

W walce wieczoru wystąpić miał Paweł “Popek Monster” Mikołajuw. Dla jego niedoszłego przeciwnika Patryk “Kizo” Wozińskiego znaleziono nowego przeciwnika. Jest nim Gabriel “Arab” Al-Sulwi a pojedynek odbędzie się na zasadach boksu.

FAME MMA 9 – wyniki na żywo

Zapraszamy do śledzenia wyników gali FAME MMA 9, która odbędzie się już dziś wieczorem.

UFC 259: Błachowicz vs. Adesanya – wyniki na żywo

Zapraszamy do śledzenia wnyków gali UFC 259, która odbędzie sie dziś w nocy w Las Vegas.