MMA PLFAME MMAFAME MMA 9: ”Kizo” z nowym rywalem nie będzie walczył w MMA! Jest komentarz!

FAME MMA 9: ”Kizo” z nowym rywalem nie będzie walczył w MMA! Jest komentarz!

Już dziś najprawdopodobniej poznamy nowego przeciwnika Patryka Wozińskiego. ”Kizo” w mediach społecznościowych zdradził, że dostał listę rywali i mógł jednego z nich wybrać. Ponadto popularny raper w najbliższą sobotę nie zawalczy w formule MMA.

Gala FAME MMA 9 odbędzie się już w sobotę. W walce wieczoru ”Kizo” miał zmierzyć się z Popkiem Monsterem (4-4). ”Król Albanii” doznał poważnej kontuzji i czeka go dłuższa przerwa. Popek będzie miał operację – o czym będziemy jeszcze informować.

Trzeba przyznać, że chętnych do zastąpienia Popka nie brakowało. Mowa tu oczywiście o zawodnikach będących na kontrakcie z FAME MMA.

Kizo: Dostałem możliwość od FAME MMA!

Wczoraj FAME MMA oficjalnie poinformowało o kontuzji Popka Monstera (4-4), który nie może w sobotę stoczyć swojego drugiego pojedynku w freakowej organizacji. Całą sytuację skomentował jego niedoszły rywal ”Kizo”.

Dobry wieczór, już trochę ochłonąłem. Oficjalnie też zostało ogłoszone, że mój przeciwnik niestety nie wystąpi w sobotę. Widzieliście kolumbijska zmyłka zadziałała szybciej niż powinna. A teraz tak poważnie, wiem co czuje. Przed pierwszą moją walką w FAME również doznałem kontuzji, przez którą prze**bałem. On ma jeszcze gorszą sytuację, bo czeka go operacja czyli ma troszkę poważniejszą kontuzje niż ja miałem. Życzę mu jak najszybszego powrotu do zdrowia. Jest mi bardzo przykro, że nie dojdzie do tej walki, bo naprawdę włożyłem dużo ja i mój przeciwnik w przygotowania. Poszło na to tyle kasy, wyrzeczeń, zdrowia, dużo osób się w to zaangażowało, jestem przygotowany typowo pod niego. No i teraz pytanie co dalej. Jest kilka nazwisk, którymi jestem zainteresowany. I teraz tak ze względu na to, że jestem świetnie przygotowany pod przeciwnika jakim jest Popek, a niestety do walki nie dojdzie i cały mój game plan idzie się j**ać. Dostałem możliwość od FAME MMA na to, że mogę sobie wybrać przeciwnika z listy oraz zmienić formułę walki. Najprawdopodobniej formuła zostanie zmieniona. Wielu z was, którzy mnie obserwują wiedzą na jaką formułę zmienię. Co powinno zaowocować, że walka będzie dynamiczna, mocna i bardziej efektowna. I na koniec kilka słów tylko do tych szmat, które zaraz zaczną się rozpisywać, że zmieniam formułę, zasady, że się obsrałem. Słuchajcie jeśli dostaje szansę na zmianę formuły to oczywiście wybieram to w czym czuje się najlepiej, ale to tylko dlatego, że zostały trzy dni. K**wa! Ja nie mam czasu teraz przygotować się pod kogoś nowego.   

Cały materiał poniżej:

Pełna karta walk FAME MMA 9:

Walka wieczoru:
Patryk “Kizo” Woziński vs TBA

Pozostałe:         
Sylwester “Wardęga” Wardęga vs Kacper Blonsky
Marcin Malczyński vs Jakub “Kubańczyk” Flaus
Zusje vs Kamila Wybrańczyk
Patryk “Patrykos” Domke vs Paweł “Ponczek” Sikora
Mariusz “Hejter” Słoński vs Filip Zabielski
Karolina “Way of Blonde” Brzuszczyńska vs Anna Andrzejewska
Krystian “Krycha” Wilczak vs Patryk ”Mortalcio” Baran
Oleg Riaszeńcew vs Patryk “Ryba” Karaś
Jakub Post vs Mikołaj “Vandal” Rdzanek

Zobacz także:

Ferrari i Szeliga gotowi zastąpić Popka! Dobry pomysł?

Nie brakuje następnych chętnych, aby wystąpić na sobotniej gali FAME MMA 9. Przypomnijmy, że poważnej kontuzji doznał Popek Monster (4-4). Tym samym freakowa organizacja szuka zastępstwa dla również popularnego rapera Patryka ”Kizo” Wozińskiego.

Gamrot skomentował zestawienie Don Kasjo vs Parke! Zaskoczeni?

Jak zapewnia pytań o te zestawienie było naprawdę dużo. Tym samym Mateusz Gamrot (17-1) postanowił skomentować ogłoszoną już walkę pomiędzy Normanem Parke (28-7-1), a Kasjuszem Życińskim.