MMA PLFAME MMAFAME MMA 9: Kizo pokazał jaką tajną broń szykuje na Popka! [WIDEO]

FAME MMA 9: Kizo pokazał jaką tajną broń szykuje na Popka! [WIDEO]

Foto: Instagram: kizo_wnik_058

Już 6 marca odbędzie się kolejna gala organizacji Fame MMA. Poznański lider na rynku walk celebrytów po raz kolejny proponuje bardzo interesującą kartę walk.

W walce wieczoru Kizo zmierzy się z dużo bardziej doświadczonym Popkiem. Starcie z Królem Albanii, który ma w rekordzie 8 zawodowych pojedynków, w tym między innymi walkę z Mariuszem Pudzianowskim będzie dla rapera nie lada wyzwaniem.

Jak się okazuje, popularny raper nie próżnuje. Muzyk, który chętnie dzieli się z fanami relacjami z przygotowań do walki zaprezentował ostatnio cios, który ma znokautować Popka.

Słuchajcie wielu z was do mnie pisze jak mam zamiar wygrać moja walkę za 2 tygodnie. Pokażę wam moją sztuczkę. To jest mój przeciwnik, ustawiam, ustawiam. Teraz mój tajny cios, nokaut!

Kto jeszcze zawalczy na Fame MMA?

Kizo z Popkiem spotkają się w walce wieczoru najbliższej gali Fame MMA. Emocji nie zabraknie także w pozostałych pojedynkach. Kibice będą świadkami walk nowych zawodników. Takich emocji dostarczy starcie Karoliny Brzuszczyńskiej z Anną Andrzejewską, Jakuba Posta z Mikołajem Rdzankiem i długo wyczekiwany debiut Ponczka, który zmierzy się z Patrykosem. W co-main evencie, inny nowicjusz w sportach walki – Sylwester Wardęga skrzyżuje rękawice z Kacprem Blonskym.

Na gali zobaczymy także pojedynek Kubańczyka z Marcinem Malczyńskim. Stawką starcia będzie pas kategorii średniej Fame MMA.

Pełna karta walk FAME MMA 9:

Walka wieczoru:
Paweł “Popek Monster” Mikołajuw vs Patryk “Kizo” Woziński

Pozostałe:         
Sylwester “Wardęga” Wardęga vs Kacper Blonsky
Marcin Malczyński vs Jakub “Kubańczyk” Flaus
Zusje vs Kamila Pasiut
Patryk “Patrykos” Domke vs Paweł “Ponczek” Sikora
Mariusz “Hejter” Słoński vs Filip Zabielski
Karolina “Way of Blonde” Brzuszczyńska vs Anna Andrzejewska
Krystian “Krycha” Wilczak vs Aleksander “Sasza Model” Muzheiko
Oleg Riaszeńcew vs Patryk “Ryba” Karaś
Jakub Post vs Mikołaj “Vandal” Rdzanek

Zobacz także:

Jotko wraca do klatki! Widzieliście kto będzie przeciwnikiem?

Krzysztof Jotko wreszcie wraca do oktagonu UFC! Polak występujący w wadze średniej największej organizacji MMA na świecie już niedługo po raz kolejny zaprezentuje kibicom swoje umiejętności.

FEN ściągnie gwiazdę FAME MMA? Wiecie o kogo chodzi?

Organizacja FEN chce ściągnąć gwiazdę FAME MMA! Tak przynajmniej wynika z wypowiedzi samego zawodnika, którego większość kibiców w Polsce kojarzy z występów dla poznańskiej organizacji.