MMA PLFAME MMAFAME MMA 9 – jak wykupić PPV?

FAME MMA 9 – jak wykupić PPV?

Foto: FAME MMA

Już w sobotę 6 marca odbędzie się kolejna gala organizacji FAME MMA. Na dziewiątą edycję przygotowano kilka interesujących freak fightów.

W walce wieczoru wystąpić miał Paweł “Popek Monster” Mikołajuw. Dla jego niedoszłego przeciwnika Patryk “Kizo” Wozińskiego znaleziono nowego przeciwnika. Jest nim Gabriel “Arab” Al-Sulwi a pojedynek odbędzie się na zasadach boksu.

Debiut w organizacji zaliczy też jeden z najpopularniejszych polskich youtuberów, czyli Sylwester Wardęga. Zmierzy się on z bohaterem walki wieczoru poprzedniej gali, czyli Kacprem Blonskym.

Podczas gali zobaczymy też walkę o pas mistrzowski. O tytuł w kategorii średniej powalczą Marcin Malczyński i Jakub “Kubańczyk” Flas.

Spośród wartych odnotowania debiutów jest też Kamila Wybrańczyk, czyli dziewczyna Artura Szpilka. Przeciwniczka “Kamiszki” będzie zaś dobrze znana w FAME MMA “Zusje”.

Łącznie zaplanowano 10 pojedynków.

FAME MMA 9 – jak wykupić PPV?

FAME MMA stworzyło swoją platformę, na której można zupełnie legalnie oglądać organizowane przez nich wydarzenia. Koszt usługi za transmisję gali FAME MMA 9 wynosi 19,99 zł, choć przy wybranie różnych form płatności może się różnić. Minimalna cena wzrośnie również do 23,99 zł od 4 marca. Gala rozpocznie się o godzinie 19:30.

Należy zarejestrować się na stronie famemma.tv. Następnie po zalogowaniu można dokonać zakupu subskrypcji. Umożliwiono dokonanie zakupu wieloma metodami. W przypadku e-przelewu BLIK-u czy płatności kartą cena wyniesie 19,99 zł. Należy pamiętać, że wydanie licencji może potrwać do godziny, dlatego też lepiej nie zostawiać tego na ostatnią chwilę. W podstawowej wersji transmisja odbywa się w jakości HQ i dostęp do niej mamy przez 48 godzin  po zakończeniu gali.

Dostępna jest także licencja premium, której koszt jest o 5 zł wyższy tzn. 24,99 zł. Podobnie jak w przypadku licencji podstawowej cena różni się w zależności od wybranej metody płatności.

Dostęp do gali będzie przedłużony do 7 dni. Wydarzenie będziemy mogli obejrzeć w jakości HD. Ponadto do naszej dyspozycji będą również dodatkowe materiały czy dostęp do archiwalnych gal FAME MMA 6 oraz FAME MMA 7.

Organizacja FAME MMA umożliwia także zakup pakietu na dwie gale – FAME MMA 9 i FAME MMA 10. W wariancie Basic cena zaczyna się od 39,99 zł.

Z kolei w wariancie Premium cena subskrypcji zaczyna się od 49,99 zł.

FAME MMA 9 – PPV

Rozpiska gali FAME MMA 9:

Początek – sobota, 6 marca godz. 19:30

Patryk “Kizo” Woziński vs. Gabriel “Arab” Al-Sulwi – walka na zasadach boksu
Kacper Blonsky vs. Sylwester “Wardęga” Wardęga
Marcin Malczyński vs. Jakub “Kubańczyk” Flas – o pas wagi średniej
Kamil “Zusje” Smogulecka vs. Kamila “Kamiszka” Wybrańczyk
Mariusz “Hejter” Słoński vs Filip Zabielski
Anna Andrzejewska vs. Karolina “Way of Blonde” Brzuszczyńska
Jakub Post vs. Mikołaj “Vandal” Rdzanek
Patryk “Patrykos” Domke vs. Paweł “Ponczek” Sikora
Krystian “Krycha” Wilczak vs. Patryk “Mortalcio” Baran 
Patryk “Ryba” Karaś vs. Oleg Riaszeńcew

Zobacz także:

Gamrot skomentował zestawienie Don Kasjo vs Parke na FAME MMA 10! Będziecie zaskoczeni!

Jak zapewnia pytań o te zestawienie było naprawdę dużo. Tym samym Mateusz Gamrot (17-1) postanowił skomentować ogłoszoną już walkę pomiędzy Normanem Parke (28-7-1), a Kasjuszem Życińskim.

Krycha komentuje awanturę z Postem i wyjaśnia dlaczego nie może reprezentować Ankosu! Widzieliście?

Krystian Wilczak (2-1) już w sobotę wraca do klatki FAME MMA! Ostatecznie nie dojdzie do walki z Sashą Muzheiko z Teamu Don Kasjo. Nowym przeciwnikiem Krystiana będzie Patryk ”Motralcio” Baran.