MMA PLAkop SzostakFAME MMA 9: Jak to było z propozycją dla Akopa? Kizo ostro o menedżerze Szostaka!

FAME MMA 9: Jak to było z propozycją dla Akopa? Kizo ostro o menedżerze Szostaka!

Patryk Woziński pozostaje w karcie walk sobotniej gali FAME MMA 9. Poważnej kontuzji doznał Popek Monster (4-4). W miejsce ”Króla Albanii” wejdzie Gabriel ”Arab” Al-Sulwi.

W tak zwanym co-main evencie dojdzie do wyczekiwanego debiutu Sylwestra Wardęgi. Były prankster skrzyżuje rękawice z Kacprem Błońskim.

Wysoko w rozpisce zobaczymy również ciekawy pojedynek o pas freakowej organizacji. Marcin Malczyński w obronie tytułu zmierzy się z Jakubem ”Kubańczyk” Flasem. Na te starcie kibice ostrzą sobie zęby. 

”Kizo” z mocną odpowiedzią!

Wstępnie Artur Ostaszewski (menedżer) twierdził, że ”Kizo” odrzucił walkę z jego zawodnikiem Akopem Szostakiem.  Na te słowa szybko odpowiedział Patryk Woziński, który twierdzi, że Szostak odrzucił propozycję w formule bokserskiej.

Oczywiście było trochę na odwrót, bo ktoś nie chciał walki z Kizem w boksie. No cóż i ten post, to kręcenie aferki, okey. Oczywiście do Akopa nic nie mam. Szanuję go jako sportowca i spoko kiedyś może spotkamy się w oktagonie. A pan Artur za takie pisanie… Nie znam, ale zachowanie jak atencyjna szmata i za takie coś może ciągnąć kichę. Nie pozdrawiam.

FAME MMA 9

Kizo na ostro

Posted by MMA SHOTY on Wednesday, March 3, 2021

Na odpowiedź nie musieliśmy długo czekać.

Temat mocno zawrzał. Wychodzi na to, że co innego dociera do mnie (jako menadżera Akopa), a co innego do Kizo. Z nim chciałem to obgadać telefonicznie – bo jak ktoś rozgrywa temat między dwoma obozami sprzecznymi informacjami, to lepiej pogadać – ale niestety odmówił

Pełna karta walk FAME MMA 9:

Walka wieczoru:
Patryk “Kizo” Woziński vs Gabriel ”Arab” Al-Sulwi

Pozostałe:         
Sylwester “Wardęga” Wardęga vs Kacper Blonsky
Marcin Malczyński vs Jakub “Kubańczyk” Flaus
Zusje vs Kamila Wybrańczyk
Patryk “Patrykos” Domke vs Paweł “Ponczek” Sikora
Mariusz “Hejter” Słoński vs Filip Zabielski
Karolina “Way of Blonde” Brzuszczyńska vs Anna Andrzejewska
Krystian “Krycha” Wilczak vs Patryk ”Mortalcio” Baran
Oleg Riaszeńcew vs Patryk “Ryba” Karaś
Jakub Post vs Mikołaj “Vandal” Rdzanek

Zobacz także:

Ferrari i Szeliga gotowi zastąpić Popka! Dobry pomysł?

Nie brakuje następnych chętnych, aby wystąpić na sobotniej gali FAME MMA 9. Przypomnijmy, że poważnej kontuzji doznał Popek Monster (4-4). Tym samym freakowa organizacja szuka zastępstwa dla również popularnego rapera Patryka ”Kizo” Wozińskiego.

Gamrot skomentował zestawienie Don Kasjo vs Parke! Zaskoczeni?

Jak zapewnia pytań o te zestawienie było naprawdę dużo. Tym samym Mateusz Gamrot (17-1) postanowił skomentować ogłoszoną już walkę pomiędzy Normanem Parke (28-7-1), a Kasjuszem Życińskim.