MMA PLArek TańculaFAME MMA 9: Doświadczony pięściarz chętny na starcie z Arkiem Tańculą!

FAME MMA 9: Doświadczony pięściarz chętny na starcie z Arkiem Tańculą!

Rafał Jackiewicz (51-27-3, 22 KO) nie odpuszcza. Wojownik z Mińska Mazowieckiego w mediach społecznościowych wyznał, że jest otwarty na starcie z Arkadiuszem Tańculą, który aktualnie pozostaje bez przeciwnika.

Dzisiaj informowaliśmy was o tym, że Mateusz Murański mimo podpisanego kontraktu postanowił zrezygnować. Do walki miało dojść na FAME MMA 9, która odbędzie się szóstego marca. W tym momencie start Tańculi jest zagrożony.

Niestety wszystko wskazuje na to, że nie zawalczę na kolejnej gali Fame MMA. Mój przeciwnik mimo tego, że kontrakty mamy podpisane – zrezygnował z walki. Mogłem się tego spodziewać bo gadać, wyzywać i obrażać może każdy. Ale żeby wyjść do klatki trzeba mieć jaja i charakter. Na ten moment nie ma dla mnie też nikogo rezerwowego więc wypadam z karty i sam staje się rezerwowym. Będę na bieżąco Was informować jeżeli coś się zmieni. Nie przestaje trenować lecz w zaistniałej sytuacji zmniejszam ilość jednostek treningowych. Dziękuje, że jesteście. Dziękuje za każda wiadomość i miłe słowa! Miłego dnia! 

Rafał Jackiewicz chętny na starcie z Tańcula!

Doświadczony bokser Rafał Jackiewicz (51-27-3, 22 KO) za pośrednictwem facebooka przyznał, że jest chętny na starcie z Arkiem Tańculą na gali FAME MMA.

To nie jest wyzwanie i żadna zaczepka, ale propozycja. Arek dobry i normalny gość, a ja szukam możliwości zarobienia paru $$$ i promocji mojej marki JEB. Także jeżeli ktoś chciałby zobaczyć nas w bokserskiej walce wiecie gdzie mnie szukać. Kategoria wagowa open, ilość rund dostosuje się, rozmiar rękawic do ustalenia. Bez awantur i ubliżania. Po prostu fight.

Przypomnijmy, że Rafał w ostatnim czasie był również otwarty na zestawienie z popularnym ”Don Kasjo”.

Don poJEB(Don Kasjo) & król zJEB(ja) Walka o $ i tron Ja chce $$$ on uznanie Katiusza mówi,że chce kozaka z UFC.Proponuje walke z zaJEBistym emerytem jako eliminator Walka bez złośliwości i patologii co potrafimy odJEBać oba MY dwa ale nie tym razem Co wy na to @FameMMA_TV ???

Zobacz także:

Ewelina Woźniak po zwycięstwie na Oktagonie: Mamy kontakt z UFC, rozmawiamy! [WIDEO]

Ewelina Woźniak (4-0) w świetnym stylu wróciła po ponad rocznej przerwie. Reprezentantka Czerwonego Smoka w rozmowie z naszym portalem zdradziła, że już w tym momencie jest kontakt ze strony UFC.