MMA PLFAME MMAFAME MMA 8: “Zusje” szybko kończy Dagmarę Szewczyk. Słuszne przerwanie?

FAME MMA 8: “Zusje” szybko kończy Dagmarę Szewczyk. Słuszne przerwanie?

Kamila “Zusje” Smogulecka szzybko rozprawiła się z Dagmarą Szewczyk na gali FAME MMA 8 w Łodzi.

Na początku “Zusje” trafiła, lecz to Szewczyk ją przewróciła. Smogulecka złapała jednak gilotynę. Odpuściła to jednak wciąż miała dosiad i i zasypywała rywalkę gradem ciosów. Choć nie były one zbyt mocne to ze względu na brak obrony sędzia postanowił przerwać pojedynek

Krótko o uczestnikach walki…

Kamila “Zusje” Smogulecka

Kamila zaczynała jako modelka, a swoją popularność zdobyła po udziale w teledysku Donatana pod tytułem ”Nie lubimy robić”. Szybko zwróciła na siebie uwagę swoją urodą i nie trzeba było długo czekać na następne ciekawe propozycje.

Smogulecka zagrała nawet w kinie, ale pojawiły się duże problemy z alkoholem i narkotykami, więc ”Zusje” musiała zasięgnąć profesjonalnej pomocy. Ukończyła 8-tygodniowy cykl terapii stacjonarnej w ośrodku psychoterapii uzależnień w Jastrzębiej Górze.

W tym momencie jest ”czysta” i daje przykład dla fanów FAME MMA, że da się wyjść z ogromnych problemów. Nie było to proste, ale jak widać można. W tym momencie Smogulecka prowadzi zupełnie nowe życie, które jej służy!

Dagmara Szewczyk

Szewczyk jest to trenerka fitnessu. Tym samym sport nie jest jej obcy. Możemy ją również kojarzyć jako ring girl. Dagmara pojawiała się na czołowych galach w naszym kraju.

Zobacz także:

“Mortalcio” pokonał “Hejtera”… w parterze

Tym razem walka na FAME MMA 8 dotrwała do trzeciej rundy. “Mortalcio” poddał zmęczonego rywala.