MMA PLBestiaFAME MMA 8: Znany kulturysta pomaga w przygotowaniach ”Bestii”!

FAME MMA 8: Znany kulturysta pomaga w przygotowaniach ”Bestii”!

Foto: Instagram Piotr Piechowiak

Piotr Piechowiak nie próżnuje przed pojedynkiem z Piotrem Szeligą. Kulturysta od czasów swojego pierwszego starcia w Fame MMA cały czas pozostaje w ciężkim treningu. Podobnie jak przed walką z Marcinem Najmanem, w przygotowaniach pomaga mu Radosław Słodkiewicz.

Już 21 listopada na gali Fame MMA 8, Bestia stoczy swój drugi pojedynek dla największej organizacji freak fightowej w Polsce. Rywalem Piechowiaka będzie Piotr Szeliga, który również ma już za sobą debiut w klatce. Walce tej towarzyszą spore emocje, co mogliśmy zobaczyć między innymi podczas Fame MMA 7, gdy obaj zawodnicy rzucili się na siebie. Z tego powodu, zarówno Szeli jak i Bestia robią wszystko aby pokazać w klatce sto procent swoich umiejętność.

Obaj zawodnicy chętnie dzielą się relacjami z treningów na swoich mediach społecznościowych. Piotr Piechowiak udostępnił ostatnio zdjęcie na którym widać, że w przygotowaniach pomaga mu kolega po fachu – Radosław Słodkiewicz.

Słodkiewicz jest niewątpliwie bardzo wartościowym sparingpartnerem dla Piotra Piechowiaka. Kulturysta od dłuższego czasu trenuje sporty walki i ma na swoim koncie jedną zawodową walkę.

Piechowiak vs Najman

To nie pierwszy raz, kiedy Radosław Słodkiewicz wspiera w przygotowaniach Piotra Piechowiaka. Podobnie było przed pojedynkiem z Marcinem Najmanem na gali Fame MMA 6.

Walka z El Testosteronem była pierwszą w karierze Bestii. Z tego powodu wielu fanów spodziewało się spokojnego zwycięstwa doświadczonego Marcina Najmana. Piechowiak pokazał się w tej walce z bardzo dobrej strony. Nie tylko udało mu się wygrać z byłym pięściarzem, ale także zdołał pokonać go w jego koronnej dyscyplinie – boksie.

Kogo zobaczymy na Fame MMA 8?

Karta walk Fame MMA 8:

 1. Main event: Kacper “Blonsky” Błoński – Marcin Dubiel
 2. Co-main event: Marcin “El Testosteron” Najman – Kasjusz “Don Kasjo” Życiński
 3. Filip “Filipek” Marcinek – Michał “Sobota” Sobolewski
 4. Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka – Amadeusz “Ferrari” Roślik
 5. Paweł “Tybori” Tyburski – Gabriel “Arab” Al-Suwi
 6. Piotr “Szeli” Szeliga – Piotr “Bestia” Piechowiak
 7. Alan Kwieciński – Piotr Pająk
 8. Gamou Fall – Maciej “Szewcu” Szewczyk
 9. Zusje Astafiewa – Dagmara Szewczyk
 10. Mariusz “Hejter” Słoński – Patryk “Mortalcio” Baran
 11. Karolina “Way of Blonde” Brzuszczyńska – TBA

Nie jest jednak wykluczone, że powyższa rozpiska ulegnie zmianie. Jak przyznał jeden ze współwłaścicieli federacji – Krzysztof Rozpara prawdopodobne jest, że jeden z pojedynków nie dojdzie do skutku. Nie dodał jednak, o którym starciu jest mowa.

Zobacz także:

DJ Decks w świetnej formie! Czekacie na drugą walkę?

Dariusz Działek pozostaje w świetnej formie. Widzieliście już wideo z tarczy? Jak nie, to warto zobaczyć!