MMA PLFAME MMAFAME MMA 8: “Wiewiór” niespodziewanie zdeklasował “Ferrariego” w stójce!

FAME MMA 8: “Wiewiór” niespodziewanie zdeklasował “Ferrariego” w stójce!

Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka pokazał się ze świetnej strony i pokonał Amadeusza “Ferrariego” Roślika na FAME MMA 8. Walka odbyła się na zasadach K-1, jednakże w małych rękawicach.

“Ferrari” zaczął walkę od mocnych lowkicków. “Wiewiór” szedł zaś do przodu z ciosami. Momentami potężne wymiany “cepów” latały z obu stron. Wiewiórka kilka razy trfał naprawdę potężnie. Znny wcześniej głównie z parteru “Wiewiór” pokazywał się ze znakomitej strony, znacznie częściej trafiając przeciwnika.

Wiewiórka drugą rundę zaczął lepiej. Był bardziej precyzyjny od rywala. Roślik zwyczajowo dla siebie nie trzymał zbytnio gardy. “Ferrari” wciąż szukał swoich obszernych ciosów, ale nie dochodziły one do celu. Stójka “Wiewióra” była zaś znacznie lepsza pod względem technicznym.

“Wiewiór” nadal szedł do przodu i wywierał presję na rywalu również w rundzie trzeciej. Potężny lewy sierpowy Wiewiórki doszedł do celu. Chwilę później dobrze trafił też prawą ręką. Na Roślika wciąż trzeba było uważać, bo rzucane przez niego cepy mogły odmienić oblicze walki. “Ferrari” rzucił się do szaleńczego ataku, lecz nie zdołał już ustrzelić przeciwnika.

Decyzja była jednogłośna. Wszyscy przyznali zwycięstwo Wiewiórce.

Krótko o uczestnikach walki…

Amadeusz “Ferrari” Roślik

Amadeusz Roślik to znana postać w mediach społecznościowych. ”Ferrari” choćby na instagramie ma 102 tys obserwujących. Szalony Roślik swój debiut odnotował na FAME MMA 2, gdzie miał do wyjaśnienia ”spinę” z Sylwestrem ”Bystrzakiem” Tkoczem.

Do walki doszło trzynastego października 2018 roku w Poznaniu. ”Ferrari” po dwóch minutach i 31 sekundach zastopował rywala. Choć czasem wyglądało to jak cepeliada – to trzeba przyznać, że na walkach Amadeusza nikt się nie nudził. To samo było w przypadku jego wypowiedzi na konferencjach prasowych czy wywiadach przed zbliżającymi się walkami.

“Ferrari” toczy w organizacji rywalizację z Adrianem “Polakiem” Polańskim. Po porażce w pierwszej w walce w drugiej znokautował rywala. Chwilę później jednak “podpalił się” i kopnął znajdującego się już w parterze “Polaka” i został zdyskwalifikowany.

Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka

Maksymilian Wiewiórka popularność zdobył już w samym FAME MMA. “Wiewiór” zgłosił się do walki z dużo większym od niego Michałem Handke na pierwszej. Choć pojedynek przegrał to zaprezentował się na tyle dobrze, że dostał kolejne szanse i dwukrotnie pokonał Kamila Hassana.

“Wiewiór” to na razie raczej początkujący youtuber. Na jego kanale pojawiają się filmy dotyczące sportów walki, które są jego pasją.

Zobacz także: