MMA PLFAME MMAFAME MMA 8: Udany debiut! Gamou Fall poddał duszeniem “Szewca”

FAME MMA 8: Udany debiut! Gamou Fall poddał duszeniem “Szewca”

Gamou Fall poddał Macieja “Szewca” Szewczyka w drugiej rundzie pojedynku otwierającego galę FAME MMA 8.

Fall szybko ruszył na rywala, ale przyjął mocny cios. Szewczyk próbował atakować, ale w końcu rywala złapał go i pojedynek trafił do parteru. Po krótkiej kulance to Fall uzyskał dosiad a potem znalazł się za plecami rywala. “Szewcu” zdołał go jednak zrzucić. Po kilku niskich kopnięciach Szewczyka to jednak rywal trafił mocnym sierpowym w kontrze. Gamou kontynuował atak i zadawał kolejne ciosy. Pod koniec rundy Fall trafił jeszcze mocno kolanem.

Kolejną rundę Fall zaczął agresywnie. Potężne kopnięcia na tułów przeciwnika dochodziły do celu. “Szewcu” spróbował kontratakować, lecz przypłacił to kolejnym obaleniem. Fall przeszedł pozycję i zapiął trójkąt rękoma. Odpuścił tę technikę, ale po chwili przeszedł do duszenia zza pleców. Tym razem “Szewcu” musiał już odklepać.

Trenujący od kilku lat w poznańskim Ankosie Fall pokazał się z dobrej strony w debiucie dla FAME MMA.

Krótko o uczestnikach walki…

Gamou Fall

Co ciekawe do debiutu Falla mogło dojść już podczas ostatniej gali w Łodzi. Z karty walk z powodu kontuzji wypadł Krystian ”Krycha” Witczak. Organizacja FAME MMA zaproponowała ”Szewcowi” nowego rywala, który był właśnie wspomniany Gamou. Zawodnik z Legnicy odmówił, ponieważ uważa, że na taki pojedynek potrzebuje odpowiednich przygotowań pod danego zawodnika. Jak widać ponownie przysłowie się sprawdziło – ”co się odwlecze, to nie uciecze”.

Gamou Fall zajmuje się modelingiem, a jego instagram obserwuje ponad 12 tysięcy użytkowników. Gamou ma za sobą przygodę z aktorstwem. Wystąpił choćby w filmie Patryka Vegi pod tytułem ”Botoks”. Falla mogliśmy również zobaczyć w teatrze w Poznaniu.

Maciej “Szewcu” Szewczyk

Maciej Szewczyk swoją popularność zdobył w programie ”Love Island. Wyspa miłości”. Był to pierwszy sezon nowego reality show, który okazał się strzałem w dziesiątkę. Program pokazywany na kanałach Polsatu cieszył się dużym zainteresowaniem. Dodać trzeba, że Maciek brał w nim udział od pierwszego do ostatniego odcinka. W finale wybrano parę – Sylwia Madeńska oraz Mikołaj Jędruszczak.

”Szewcu” wspominał, że od początku liczył na transfer do FAME MMA. Maciek postanowił pójść do programu w formie przygody, ale również zdobycia popularności – o czym parokrotnie wspominał. Cel został spełniony, a Szewczyk szybko zdobył uznanie kibiców oraz włodarzy FAME.