MMA PLFAME MMAFAME MMA 8: ”Trybson” dostał propozycje, ale musiał odmówić! Znamy powody! [WIDEO]

FAME MMA 8: ”Trybson” dostał propozycje, ale musiał odmówić! Znamy powody! [WIDEO]

Dwudziestego ósmego listopada ma dojść do wyczekiwanego debiutu Pawła Trybały (6-3) w Fight Exclusive Night. Popularny ”Trybson” w rozmowie z naszym portalem zdradził, że pojawiła się również propozycja od organizacji FAME MMA.

W walce wieczoru w kategorii piórkowej zobaczymy rewanżowy pojedynek pomiędzy Danielem Rutkowskim (11-2), a Adrianem Zielińskim (20-9). Obaj od  czasu pierwszej walki odnotowali po jednym zwycięstwie. W stawce będzie pas Fight Exclusive Night oraz Babilon MMA.

W pierwszym pojedynku ”Rutek” po pięciu rundach wygrał jednogłośną decyzją sędziów. Wojownik z Olsztyna nie mógł znaleźć sposób na zatrzymanie Rutkowskiego, który skrupulatnie schodził po następne sprowadzenie.  

Paweł Trybała dostał propozycje od FAME MMA!

Paweł Trybała (6-3) nie może narzekać na brak ofert! Jak się okazuje ”Trybson” mógł wystąpić na gali FAME MMA 8 w Łodzi, ale skończyło się to fiaskiem. Powód? W narożniku 29-latka nie mógłby pojawić się jego główny trener. Mowa oczywiście o Mirosławie Oknińskim, który w ostatnim czasie wypowiadał się w ostrych słowach o jednym z szefów FAME MMA.

Tak, zgadza się. Były też rozmowy z federacją FAME MMA, która jest dwudziestego pierwszego listopada. Tydzień przed FEN’em, ale nie dogadaliśmy się i wybrałem ostatecznie FEN. 

Paweł Trybała aktualnie może pochwalić się passą trzech wygranych z rzędu. Reprezentant Akademii Sportów Wilanów wszystkie walki stoczył w poprzednim roku. Trybała błyskawicznie uporał się z Marcinem Najmanem, a w ostatniej walce efektownie odprawił Damiana Kostrzewę.

Cała rozmowa poniżej:

Cała karta:
Walka wieczoru o tytuły w wadze piórkowej:
66 kg: Daniel Rutkowski vs Adrian Zieliński
93 kg: Paweł Trybała vs Łukasz Borowski
Walka o pas w wadze półciężkiej:
93 kg: Adam Kowalski vs Marcin Wójcik
Walka o pas w wadze koguciej:
61 kg: Sebastian Romanowski vs Jonas Magard
Pozostałe:
84 kg: Marcin Naruszczka vs Robert Radomski
77 kg: Kamil Gniadek vs Piotr Poniedziałek

Zobacz także:

Wrzosek o Parku: Ma problemy psychiczne! Dojdzie do rewanżu?

Marcin Wrzosek nie wyklucza walki na gołe pięści. Przeciwnikiem miałby być Norman Parke. Wrzosek wypowiedział się o ”Storminie”, a słowa mogły zaskoczyć

Tomasz Narkun ma duże cele! Zaskoczeni?

Tomasz Narkun swój najbliższy pojedynek stoczy na KSW 56. ”Żyrafa” ma wysokie aspiracje. Narkun zadeklarował, że zostało mu tylko zdobyć…