MMA PLFAME MMAFAME MMA 8: Nowy transfer! Z FFF do FAME MMA!

FAME MMA 8: Nowy transfer! Z FFF do FAME MMA!

Już dwudziestego pierwszego listopada odbędzie się FAME MMA 8. W karcie zobaczymy dziesięć pojedynków, ale to nie koniec! Po raz pierwszy w historii na jednej gali zobaczymy dwa starcia kobiet.

FAME MMA

W tak zwanym co-main evencie zobaczymy wyczekiwane starcie pomiędzy ”Don Kasjo”, a ”El Testosteronem”. Będzie to walka na zasadach boksu w małych rękawicach. Ponadto w klatce FAME MMA pojawią się znani raperzy. Mocne, a zarazem nowe transfery! 

Z FFF do FAME MMA!

Już oficjalnie Karolina Brzuszczyńska zostaje nowym nabytkiem organizacji FAME MMA. Do debiutu dojdzie już dwudziestego pierwszego listopada.  Niebawem poznamy przeciwniczkę. Co ciekawe przed konferencją wypadła jedna z potencjalnych rywalek, która po przemyśleniu postanowiła zrezygnowała.

Karolina Brzuszczyńska zapewnia, że pojawiła się w FAME MMA w jednym celu – pas mistrzowski. Oczywiście na to jeszcze przyjdzie czas. Póki co musi być udany start. Brzuszczyńska ma już za sobą debiut w mieszanych sztukach walki. Podopieczna Antka Chmielewskiego wystąpiła w grudniu poprzedniego roku na gali Free Fight Federation 2. ”Way Of Blonde” w Zielonej Górze jednogłośną decyzją sędziów pokonała Patrycję ”Lady Squat” Zahorską. Był szał radości ze swoją.. partnerką!

View this post on Instagram

To była walka charakterów 👊🏻 Dziekuje @fff_mma za możliwość występu w gali 🥊 Ogromne dziekuję mojemu trenerowi @antonichmielewski który przygotował cały gameplan i dopiął go w najmniejszych szczegółach oraz całej ekipie z @ksw_cross_fight_gym która wspierala, uczyła, trenowała i sparowała ze mną 💪🏻 Może dla niektórych będzie to zdziwieniem, ale gameplan w trakcie walki zrealizowaliśmy w 100%. Taekwondo w walce nie było, bo Antek dał mi bana na highkicki, które przy moich zerowych umiejętnościach parteru były zbyt ryzykowne. Mieliśmy tylko 3 miesiące przygotowań, to naprawdę niewiele na cokolwiek. Ale zarówno ja, jak i Patrycja dawałyśmy z siebie przez cały ten czas wszystko, obie równie mocno przepracowałysmy okres przygotowań, by w tak krótkim czasie moc w klatce pokazać chociaż namiastkę mma 💪🏻 @ladysquat jesteś twardą babeczką, mega szacun! 🔥 dzięki za walkę 🙏🏻❤️ zostanie mi pamiątka na twarzy ⚡️🙈 Dziekuje mojej @maschines która wszystko znosiła dzielnie i wspierała mnie każdego dnia, nie miała ze mną lekko 🙈 I dziękuję mojej rodzince za niespodziankę, byłam w szoku jak zobaczyłam spora cześć trybun dopingujacą mnie jak wchodziłam do klatki 😱Przejechali ok 500 km żeby ze mną być 🥺🙏🏻 Dziekuje ogromnie sponsorom EHI – Europejski Holding Inwestycyjny, Środowisko i Innowacje, @doktor.marchewka i @57rent.pl bo to między innym dzięki nim mogłam skupić się na przygotowaniach. No i mojejmu ukochanemu @cateringpomelo dzięki któremu rosłam w sile 💪🏻 i WAM☝🏼Dostałam od Was setki wiadomości, wspieraliscie mnie od samego początku i dostawaliście mi skrzydeł. Wiem, ze cześć z Was przeżywała walkę tak, jakbym była Waszym członkiem rodziny 🙈❤️ Przede mną jeszcze mnóstwo pracy. Teraz czas na regenerację, ale po świętach wracam na matę 👊🏻⚡️ #fff #mma #fffmma #mmagirl #mmagirls #sportywalki #sztukiwalki

A post shared by Karolina Brzuszczyńska (@way.of.blonde) on

Karolina Brzuszczyńska to uznana influencerka i Youtuberka. Ze sportem miała zawsze dużo wspólnego. W swoim CV może popisać się mianem trenera personalnego i instruktora Taekwondo. Aktualnie na instagramie ma 74,1 tysięcy obserwujących. Ponadto wraz ze swoją narzeczoną prowadzi kanał pod tytułem ”Power Girls”, który posiada 54,2 tysiące subskrypcji.

Walka wieczoru:
Kacper Blonsky vs Marcin Dubiel

Co-main event:
Kasjusz ”Don Kasjo” Życiński vs Marcin ”El Testosteron” NajmanPozostałe:

Pozostałe:

Filip ”Filipek” Marcinek vs Michał ”Sobota” Sobolewski
Amadeusz ”Ferrari” Roślik vs Maksymilian ”Wiewiór” Wiewiórka
Paweł ”Tybori” Tyburski vs Gabriel ”Arab” Al-Sulwi
Piotr ”Szeli” Szeliga vs Piotr ”Bestia” Piechowiak        
Piotr Pająk vs Alan ”Alanik” Kwieciński
Kamila Smogulecka ”Zusje” vs Dagmara Szewczyk
Karolina Brzuszczyńska vs TBA

Zobacz także:

Marcin Najman komentuje zamieszanie przy walce Gamrota! Co o tym sądzicie?

Marcin Najman lubi pozostawić swoje zdanie przy tematach dyskusyjnych. Częstochowianin tym razem skomentował przegraną Gamrota

Ferrari pewny swego! Ferrari czy Wiewiór?

To będzie dobra walka na FAME MMA 8. A jak wy typujecie? Amadeusz i Wiewiór szybko wracając do klatki

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis