MMA PLFAME MMAFAME MMA 8: “Mortalcio” dusi “Hejtera” w 3. rundzie i wygrywa w debiucie

FAME MMA 8: “Mortalcio” dusi “Hejtera” w 3. rundzie i wygrywa w debiucie

Patryk “Mortalcio” Baran poddał Mariusza “Hejtera” Słońskiego w 3. rudznie na gali FAME MMA 8.

“Hejter” szybko ruszył na rywala i przyjął mocny cios. Słoński wciągnął jednak przeciwnika do parteru. Baran miał pozycję z góry, ale nie był zbyt aktywny. W końcu sędzia podniósł walkę. “Mortalcio” zaatakował kilkoma ciosami, ale przeciwnik go przewrócił. Przez chwilę Słoński wpadł w gilotynę, ale wyswobodził głowę i uzyskał dosiad. Podobnie jak wcześniej jego przeciwnik, wykazywał się jednak pasywnością.

Słoński napierał na rywala i starał się skracać dystans. Mocne ciosy “Mortalcia” robiły jednak wrażenie. Potem Baran złapał duszenie, lecz nie był w stanie wykończyć rywala. Dalej był jednak z góry. “Mortalcio” spuścił z góry mocny cios, ale uderzeń takich nie był dużo. Po powrocie do stójki Słoński błyskawicznie próbował rozpaczliwie obalić. Zrobił to jednak niezbyt fartownie i sam znalazł się na plecach

W trzeciej rundzie Baran trafił kilka razy. “Hejter” bezradnie próbował obalać i przyjmował kolejne uderzenia. Był już jednak bardzo zmęczony. “Mortalcio” znalazł się za jego plecami w pobliżu siatki. Wyczepany Słoński w końcu odklepał duszenie

Krótko o uczestnikach walki…

Patryk “Mortalcio” Baran

Patryk Baran to youtuber, który aktualnie na swoim kanale ma 496 tysięcy subskrybentów. Ponadto na instagramie obserwuje go 67,7 tysięcy użytkowników.  

To nie jest tak, że Baran nie ma nic wspólnego ze sportem. W przeszłości stoczył nawet jedna walkę amatorską w boksie. Miało to miejsce trzy lata temu, a rezultatem była przegrana na punkty. Mimo wszystko jest to ważne doświadczenie, które spowoduje, że Patryk już ma świadomość jakie uczucie stanowi stres przed walką.

Mariusz “Hejter” Słoński

”Hejter” występował/występuje na kanale Lorda Kruszwila i Kamerzysty. Jest popularny w mediach społecznościowych. Na samym instagramie ma 214 tys obserwujących. Swój debiut odnotował podczas FAME MMA 7. Wiele osób było przekonanych po wywiadzie z Mateuszem Kaniowskim, że ”Hejter” nie ma żadnego pojęcia co do sportów walki i samych treningów. Zaskoczył jednak w starciu z Tomaszem Olejnikiem poddając go już w pierwszej odsłonie.

Zobacz także:

Alan Kwieciński zdobywa pas XFC. Zgadzacie się z werdyktem?

Stawką pojedynku Kwiecińskiego z Pająkiem na FAME MMA 8 był pas organizacji XFC. Czy werdykt był słuszny?