MMA PLMarcin NajmanFAME MMA 8: Marcin Najman zapowiada nokaut w pierwszej rundzie! [WIDEO]

FAME MMA 8: Marcin Najman zapowiada nokaut w pierwszej rundzie! [WIDEO]

Foto: Instagram Marcina Najmana

Marcin Najman nie próżnuje. Zawodnik FAME MMA kontynuuje przygotowania do ostatniego pojedynku w karierze. El Testosteron czuje się bardzo pewnie przed listopadową walką i zapowiada szybki nokaut na Don Kasjo.

Zgodnie z zapowiedziami Najmana, walka na Fame MMA 8 będzie ostatnią w jego karierze. Starcie ma odbyć się w formule boksu w małych rękawicach. Przeciwnikiem El Testosterona będzie inna gwiazda Fame MMA, Kasujsz Życiński. Obaj zawodnicy są od dawna skonfliktowani, więc najbliższy pojedynek będzie szansą dla obu na rozwiązanie sporu i udowodnienie swojej wyższości sportowej.

Nokaut w pierwszej rundzie

Marcin Najman wrzucił do sieci film ze swojego treningu. Na nagraniu widać między innymi walkę z cieniem i fragment sparingu byłego boksera. Jak widać, El Testosteron jest bardzo pewny swoich umiejętności. Film jest bowiem opatrzony opisem:

Robimy swoje. Don Kasjo będzie znokautowany w pierwszej rundzie

To będzie pierwsza walka bokserska Marcina Najmana od 2019 roku. El Testosteron poległ wówczas w walce z Rihardsem Biggisem. Walka była rewanżem za pojedynek, jaki obaj bokserzy stoczyli na Narodowej Gali Boksu w 2018 roku. W pierwszym starciu górą również był Łotysz.

Jeśli chodzi o boks, Marcin Najman legitymuje się rekordem 15 zwycięstw i 6 porażek. W swojej karierze mierzył się między innymi z Dawidem Kosteckim czy Mariuszem Wachem. W 2008 roku po serii 12 zwycięstw Najman stanął do walki o tytuł Międzynarodowego Mistrza Polski. Rywalem częstochowianina był Andrzej Wawrzyk. El Testosteron przegrał ten pojedynek przez nokaut w drugiej rundzie.

Kariera bokserska Don Kasjo

Kasjusz Życiński ma za sobą bogatą karierę jeśli chodzi o boks olimpijski. Na amatorskich ringach Kasjusz reprezentował barwy drużyny Hussars Poland z którą występował w lidze World Series of Boxing.

Kogo zobaczymy na Fame MMA 8?

Wedle nieoficjalnych informacji, Fame MMA powróci już 21 listopada. Będzie to ostatnia gala jaką federacja zorganizuje w 2020 roku. Oprócz walki Marcina Najmana z Don Kasjo kibice beda świadkami starcia Piotra Piechowiaka z Piotrem Szeligą. W klatce pojawi się też debiutant Kacper Blonsky.

Zobacz także:

Karolina Kowalkiewicz wyszła za mąż! Wybrankiem… wieloletni trener!

Była pretendentka do tytułu mistrzowskiego wagi słomkowej UFC, Karolina Kowalkiewicz wyszła za mąż! Wybrankiem 34-letniej zawodniczki jest jej wieloletni trener Łukasz Zaborowski.

Tak zaczynał Jan Błachowicz: “Bez sprzętu, bez maty, ale z wielkimi marzeniami”

Tak zaczynał Jan Błachowicz swoją karierę w mieszanych sztukach walki! Obecny mistrz wagi półciężkiej UFC opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie sprzed lat, na którym trenuje w spartańskich warunkach.