MMA PLFAME MMAFAME MMA 8: Krystian Pudzianowski pomaga w przygotowaniach ”Bestii”!

FAME MMA 8: Krystian Pudzianowski pomaga w przygotowaniach ”Bestii”!

Piotr Piechowiak dwudziestego pierwszego listopada stoczy swój drugi zawodowy pojedynek. Kulturysta podczas FAME MMA 8 zmierzy się z Piotrem Szeligą. Trzeba dodać, że obaj za sobą nie przepadają. 

W walce wieczoru Kacper Blonsky rozwiąże konflikt z Marcinem Dubielem. W tak zwanym co-main evencie dojdzie do wyczekiwanego starcia pomiędzy Kasjuszem Życińskim, a Marcinem Najmanem. Będzie to walka na zasadach bokserskich w małych rękawicach. Nie zabraknie również nowych postaci!

”Bestia” może liczyć na pomoc Krystiana Pudzianowskiego!

Piotr Piechowiak bierze na poważnie swoje starty w formule MMA. Przygotowania należą do ciężkich, a w ostatnim czasie nie brakuje wyjazdów. ”Bestia” tym razem pojawił się w WCA Fight Team, gdzie pomaga mu Krystian Pudzianowski. Przypomnijmy, że brat Mariusza Pudzianowskiego w czerwcu tego roku walczył z wspomnianym ”Szelim”.

Trening pod okiem @anzor_azhiev66 tu nie ma przebacz Gościnnie w @wcapro Piotr Bestia Piechowiak @piotr.piechowiak Fajnie dwa dni było razem potrenować. Jest forma jest siła. Grunt to mieć dobre nastawienie

Krystian Pudzianowski nie kryje, że będzie kibicował Piechowiakowi. Obaj panowie znają się prywatnie – o czym wspomniał Krystian na kanale Koloseum.

Nie wiem czy będę oglądał. Jak mi czas pozwoli, to na pewno ją obejrzę. Słuchaj ja nie znam Piotrka, ja nigdy o nim nie słyszałem. Ja się o nim dowiedziałem na trzy tygodnie przed walką, że będę z nim walczył. Ja tego chłopaka nigdy nie widziałem i nigdy nie śledziłem, bo nie miałem takiej okazji. Po pierwsze nie ten rocznik. Chłopak jest dużo młodszy, nic do niego nie mam. Niech robi swoje. Z Piotrkiem Piechowiakiem znamy się osobiście i myślę, że tą walkę spokojnie wygra. To jest MMA tu może zdarzyć się wszystko. Chwila nieuwagi, to jest waga ciężka. Odpalą rakiety/naboje i, któryś wystrzeli za wcześnie i tak po prostu jest. Wiem, że to nie będzie bardzo techniczna walka tylko taka bardziej siłowa. Kto pierwszy trafi, i kto będzie miał więcej paliwa ten dojedzie do mety.

FAME MMA 8 – pełna karta walk

 1. Main event: Kacper “Blonsky” Błoński – Marcin Dubiel
 2. Co-main event: Marcin “El Testosteron” Najman – Kasjusz “Don Kasjo” Życiński
 3. Filip “Filipek” Marcinek – Michał “Sobota” Sobolewski
 4. Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka – Amadeusz “Ferrari” Roślik
 5. Paweł “Tybori” Tyburski – Gabriel “Arab” Al-Suwi
 6. Piotr “Szeli” Szeliga – Piotr “Bestia” Piechowiak
 7. Alan Kwieciński – Piotr Pająk
 8. Gamou Fall – Maciej “Szewcu” Szewczyk
 9. Zusje Astafiewa – Dagmara Szewczyk
 10. Mariusz “Hejter” Słoński – Patryk “Mortalcio” Baran
 11. Karolina “Way of Blonde” Brzuszczyńska – TBA

Zobacz także:

Ferrari oszukał fanów? Są dokładne wyniki!

Organizacja FAME MMA postanowiła zlecić badania. Są wyniki. Zaskoczeni?

Piękne zachowanie legendy tajskiego boksu! Dobry autorytet?

Banchamek legenda tajskiego boksu pomaga w powodziach w Tajlandii. Zobaczcie wideo i zdjęcia tego pięknego czynu