MMA PLFAME MMAFame MMA 8 karta walk. Wiemy już prawie wszystko!

Fame MMA 8 karta walk. Wiemy już prawie wszystko!

Gala Fame MMA 8 zbliża się wielkimi krokami. Dzisiaj odbyła się pierwsza konferencja przed listopadowym wydarzeniem, podczas której włodarze odkryli prawie wszystkie karty.

Zapowiedź FAME MMA 8
Foto: Facebook: FAME MMA

Największa polska federacja freak fightowa powróci już 21 listopada. Na karcie walk pojawi się wielu weteranów oraz kilku debiutantów w organizacji. Na dzisiejszej konferencji szefowie Fame MMA ogłosili ostatnie nazwiska, które oglądać zobaczymy na ósmej edycji. Niewiadomą pozostaje już tylko jedna zawodniczka.

Walka wieczoru

W walce wieczoru zobaczymy starcie dwóch debiutantów w federacji – Marcina Dubiela i Kacpra Błońskiego. Jak obaj przyznają, nie mieli do tej pory zbyt wiele styczności ze sportem, jednak w tej walce to nie poziom techniczny będzie najważniejszy. Będzie to pojedynek youtuberów, którzy kiedyś blisko ze sobą współpracowali w ramach jednej ekipy. Od pewnego czasu relacje na linii Blonsky – Dubiel są jednak mocno napięte, więc walka z pewnością dostarczy kibicom wielu emocji.

W co-main evencie zobaczymy od dawna zapowiadany pojedynek Marcina Najmana z Don Kasjo. W tej walce również na pierwszym miejscu stoi konflikt obu zawodników. Gwiazdy federacji od dawna prowadzą internetową wojnę, czego pokaz dali między innymi na dzisiejszej konferencji prasowej. Na życzenie Kasjusza walka odbędzie się w jego koronnej dyscyplinie, czyli boksie. Co ciekawe przeciwny temu pomysłowi był Marcin Najman, który sam uprawiał zawodowo pięściarstwo. Były bokser wolał aby walka została stoczona na zasadach MMA. Ostatecznie uwzględniając zdanie obu zawodników włodarze zdecydowali się na formułę boksu w małych rękawicach.

Pełna karta walk

 1. Main event: Kacper “Blonsky” Błoński – Marcin Dubiel
 2. Co-main event: Marcin “El Testosteron” Najman – Kasjusz “Don Kasjo” Życiński
 3. Filip “Filipek” Marcinek – Michał “Sobota” Sobolewski
 4. Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka – Amadeusz “Ferrari” Roślik
 5. Paweł “Tybori” Tyburski – Gabriel “Arab” Al-Suwi
 6. Piotr “Szeli” Szeliga – Piotr “Bestia” Piechowiak
 7. Alan Kwieciński – Piotr Pająk
 8. Gamou Fall – Maciej “Szewcu” Szewczyk
 9. Zusje Astafiewa – Dagmara Szewczyk
 10. Mariusz “Hejter” Słoński – Patryk “Mortalcio” Baran
 11. Karolina “Way of Blonde” Brzuszczyńska – TBA

Zagadką pozostaje jedynie rywalka Karoliny Brzuszczyńskiej. Way of Blonde to kolejna debiutantka w Fame MMA, natomiast nie w sportach walki. Brzuszczyńska ma już za sobą jeden pojedynek stoczony na gali FFF2. Brzuszczyńska pokonała wówczas inną influencerkę – Patrycję “Lady Squat” Zahorską.

Jak oceniacie kartę walk gali Fame MMA 8? Na czyją walkę czekacie najbardziej?

Zobacz także:

Rywal Mateusza Gamrota w UFC: Nie wygrałem tego bracie, nie wiem co widzieli sędziowie!

Rywal Mateusza Gamrota w UFC – Guram Kutateladze w wywiadzie po walce z Polakiem stwierdził, że nie wygrał tej walki, a sędziowie najprawdopodobniej pomylili się w jej ocenie.

UFC on ESPN+ 38: Mateusz Gamrot przegrywa po raz pierwszy w karierze. Niejednogłośna decyzja!

Mateusz Gamrot (17-1, 1 N/C) przegrał z Guramem Kutateladze (12-2) przez niejednogłośną decyzję w pojedynku zamykającym kartę wstępną gali UFC on ESPN+ 38 na Fight Island.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis