MMA PLFAME MMAFAME MMA 8: Kacper Błoński lepszy od Marcina Dubiela w walce wieczoru

FAME MMA 8: Kacper Błoński lepszy od Marcina Dubiela w walce wieczoru

Kacper “Blonsky” Błoński pokonał Marcina Dubiela w walce wieczoru gali FAME MMA 8.

Jako pierwszy trafił Dubiel. Przez chwilę mieliśmy walkę w parterze, lecz szybko przeniosła się ona do klinczu. Dubiel dociskał, później po przejściu całego oktagonu lepszą pozycję miał Błoński. Udało mu się też obalić, ale został przetoczony. Pojedynek ponownie znalazł się w zwarciu. “Blonsky” złapał klamrę i w końcu usadził rywala na macie pod siatką. Marcin Dubiel do końca rundy trzymał jednak jego głowę w uścisku.

Błoński zaczął od dobrego niskiego kopnięcia. Potem to jednak Dubiel zadał kilka ciosów. Może niezbyt dobrych technicznych, ale na pewien sposób groźnych. Później to jednak Błoński przeważał po przestrzelonym kopnięciu i przewróceniu się przeciwnika. Uzyskał pozycję boczną w parterze. Zawodnicy przenieśli się pod siatkę. Tu “Blonsky” uzyskał dosiad, lecz rywal ładnie przy pomocy siatki się wyswobodził.

Na początku trzeciej rundy Błonski ruszył na rywala. Wyprowadzał ciosy a potem haczeniem sprowadził walkę do parteru. Błoński ponownie w dosiadzie. Długo nie była większej aktywności. Potem “Blonsky” podniósł pozycję i spuścił w sumie kilkanaście ciosów.

Jednogłośną decyzją sędziowską zwyciężył Kacper Błoński . 29-27, 29-27, 29-28

Krótko o uczestnikach walki…

Kacper “Blonsky” Błoński

Kacper już od ponad dwóch lat działa aktywnie w sieci i w krótkim czasie odniósł sukces. 22-latek już w tym momencie ma bardzo dużą rzeszę fanów choć i krytyków, którzy pojawili się po pierwszej konferencji prasowej promującą najbliższą walkę.

Blonsky ma aktualnie 855 tysięcy subskrybentów na swoim kanale YouTube, ale i 914 tysięcy obserwujących na instagramie. Ponad rok temu jego utwór pod tytułem ”Eluwina” przyniósł świetne wyniki. Bowiem ma ponad 33 miliony odsłon.

Blonsky do pojedynku podchodzi profesjonalnie i podkreśla, że nie chciałby skończyć swojej przygody z FAME MMA po jednej walce. Kacper przygotowuje się w WCA Fight Team pod okiem Anzora Azhieva (7-2), którego dobrze znamy ze startów w organizacji KSW.

Marcin Dubiel

Youtuber i influencer, który może poszczycić się 1,4 mln subskrypcji na swoim kanale na YouTube i 1,7 mln obserwującyh na Instagramie. Do gali FAME MMA przygotowywał się pod okiem Przemysława Salety.

Uczestnik Projektu X -pięciu influencerów zamieszkało w pełnym kamer Domu X. Co ciekawe jego współdomownikiem był też… przeciwnik w pierwszej walce w FAME MMA. Błoński zdecydował się jednak opuścić dom.

Zobacz także:

Skandal w walce Najmana z “Don Kasjo”!

To nie tak miało wyglądać. Druga walka wieczoru FAME MMA 8 zakończyła się szybko. Jednak nie nokautem, lecz dyskwalifikacją.