MMA PLFAME MMAFAME MMA 8 – jak wykupić PPV?

FAME MMA 8 – jak wykupić PPV?

Foto: FAME MMA

Już w sobotę 21 listopada odbędzie się gala FAME MMA 8. Tym razem zaplanowano aż 10 pojedynków w różnych formułach.

W walce wieczoru tejże gali zmierzą się dwaj debiutanci. Będą to dwaj popularni youtuberzy, czyli Kacper “Blonsky” Błoński oraz Marcin Dubiel.

Po raz ostatni zobaczyć mamy walczącego Marcina Najmana. “El Testosteron” zmierzy się z Kasjuszem “Don Kasjo” Życińskim w starciu bokserskim.

Kolejnym ciekawym debiutantem w organizacji będzie raper Michał “Sobota” Sobolewski. Jego przeciwnikiem będzie zaś inny artysta zajmujący się hip hopem, który jednak już toczył wcześniej walki – Filip “Filipek” Marcinek.

W formule K-1 swoich sił spróbują też dwaj weterani organizacji, czyli Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka vs. Amadeusz “Ferrari” Roślik.

Niezły poziom sportowy może zaś zapewnić starcie takich zawodników jak Paweł “Tybori” Tyburski oraz Gabriel “Arab” Al-Suwi.

Po raz pierwszy w FAME MMA zobaczymy także niedawnego pogromcę Krystiana Pudzianowskiego, czyli Piotra Szeligę. Były hokeista podejmie kulturystę Piotra “Bestię” Piechowiaka.

Warto także odnotować debiut Piotra Pająka. Prowadzący swój kanał na YouTube podróżnik i zawodnik podejmie Alana Kwiecińskiego.

W rozpisce znaleźli także choćby znani z poprzedni gal Kamila “Zusje” Smogulecka, Mariusz “Hejter” Słoński czy Maciej “Szewcu” Szewczyk.

FAME MMA 8 – jak wykupić PPV?

FAME MMA stworzyło swoją platformę, na której można zupełnie legalnie oglądać organizowane przez nich wydarzenia. Koszt usługi za transmisję gali FAME MMA 8 wynosi 19,99 zł, choć przy wybranie różnych form płatności może się różnić. Gala rozpocznie się o godzinie 19:30.

Należy zarejestrować się na stronie famemma.tv. Następnie po zalogowaniu można dokonać zakupu subskrypcji. Umożliwiono dokonanie zakupu wieloma metodami. W przypadku e-przelewu BLIK-u czy płatności kartą cena wyniesie 19,99 zł. Z kolei wybierzemy płatność przez platformę PayPal koszt wyniesie 23,99 zł. Najdroższą opcją jest płatność poprzez sms – 30,75 zł. Należy pamiętać, że wydanie licencji może potrwać do godziny, dlatego też lepiej nie zostawiać tego na ostatnią chwilę. W podstawowej wersji transmisja odbywa się w jakości HQ i dostęp do niej mamy przez 48 godzin  po zakończeniu gali.

Dostępna jest także licencja premium, której koszt jest o 5 zł wyższy tzn. 24,99 zł. Podobnie jak w przypadku licencji podstawowej cena różni się w zależności od wybranej metody płatności.

Dostęp do gali będzie przedłużony do 7 dni. Wydarzenie będziemy mogli obejrzeć w jakości HD. Ponadto do naszej dyspozycji będą również dodatkowe materiały czy dostęp do archiwalnych gal FAME MMA 5, FAME MMA 6 oraz FAME MMA 7.

FAME MMA 8 – PPV

Rozpiska gali FAME MMA 8:

Początek – sobota, 21 listopada godz. 19:30

Kacper “Blonsky” Błoński vs. Marcin Dubiel
Marcin “El Testosteron” Najman vs. Kasjusz “Don Kasjo” Życiński – walka w formule boksu
Michał “Sobota” Sobolewski vs. Filip “Filipek” Marcinek
Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka vs. Amadeusz “Ferrari” Roślik – walka w formule K-1
Paweł “Tybori” Tyburski vs. Gabriel “Arab” Al-Suwi
Piotr “Szeli” Szeliga vs. Piotr “Bestia” Piechowiak
Kamila “Zusje” Smogulecka vs. Dagmara Szewczyk
Patryk “Mortalcio” Baran vs. Mariusz “Hejter” Słoński
Piotr Pająk vs. Alan Kwieciński – walka w formule K-1
Gamou Fall vs. Maciej “Szewcu” Szewczyk

Zobacz także:

Don Kasjo zdradził ile wart jest pas króla! Zaskoczeni?

Kasjusz Życiński już w sobotę stoczy ważny pojedynek. Podczas FAME MMA 8 na zasadach boksu zmierzy się z Marcinem Najmanem