MMA PLFAME MMAFAME MMA 8: Ferrari stawia warunek, by nie kończyć kariery! Mocna odpowiedź szefa organizacji!

FAME MMA 8: Ferrari stawia warunek, by nie kończyć kariery! Mocna odpowiedź szefa organizacji!

Amadeusz Roślik nie będzie dobrze wspominał ostatniej walki w FAME MMA. ”Ferrari” był zdecydowanym faworytem w starciu z Maksymilianem Wiewiórką na zasadach K-1. Po tej przegranej Amadeusz zapowiedział koniec przygody z mieszanymi sztukami walki.

”Ferrari” został zdominowany! W każdej z rund Maksymilian zdecydowanie częściej dochodził do głosu. Dodatkowo parę ciosów wstrząsnęło rywalem. Roślik obudził się dopiero pod koniec walki, gdy ruszył z szarżą ciosów, ale to był zbyt mało i zbyt późno żeby odwrócić losy pojedynku.

”Ferrari” stawia warunek!

Amadeusz Roślik podkreśla, że jeśli miałby toczyć następne pojedynki w FAME MMA to tylko pod okiem Mirosława Oknińskiego. Oczywiście wiemy, że jest to niemożliwe, ponieważ trener ma bana w organizacji. Najsmutniejszym w tym wszystkim jest fakt, że Roślik ponownie przyznał, że nie trenował poważnie do starcia w FAME MMA.

Potrzebowałem Mirosława Oknińskiego. Nie miałem klubu. Ja chciałem mieszkać w Warszawie.. Powiem Ci tyle chyba kończę karierę w FAME MMA, bo ja nie jestem jakimś atencjuszem, który przyszedł tu po FAME. Chciałem wygrywać walki. Wiem, że się do tego nadaje, ale nie trenuje. No, ale co z tego.. Mój rekord jest teraz tragiczny. Pomimo, że przegrałem z Wiewiórem i Malczyńskim, nie przegrałem tych walk z Polakiem taka jest prawda. Mój rekord jest straszny chyba czas kończyć, to jest odpowiedni moment, bo jak mam tak nie trenować..            

Cała rozmowa poniżej:

Mamy również odpowiedź szefa organizacji! Krzysztof Rozpara w rozmowie z portalem mma bądź na bieżąco stwierdził, że Amadeusz może trenować z Mirosławem Oknińskim, ale bijąc się już w innej organizacji.

No ja tutaj właśnie przed chwilką usłyszałem, że Amadeusz kończy karierę. Teraz słyszę od Ciebie, że postawił taki warunek. Na pewno nie będziemy Amadeuszowi bronili kontynuowania kariery z trenerem Mirosławem Oknińskim po prostu będzie walczył w innej federacji. Nie wyrażamy zgody. Po dzisiejszej walce ja na pewno nie powiedziałbym, że ta jego możliwość w FAME jest skończona. Ona jest otwarta, ale z przykrością powiem, że nie z trenerem Mirosławem Oknińskim.

Zobacz także:

FAME MMA ukarze Marcina Najmana! Kara będzie duża?

To już pewne organizacja FAME MMA ukarze Marcina Najmana. Chodzi oczywiście o walkę, do której doszło w sobotę

Najman odpowiada na słowa Bońka i Borka! Takiej odpowiedzi się spodziewaliście?

Po sobotniej walce spadła ogromna krytyka w kierunku Marcina Najmana. Częstochowianin postanowił odpowiedzieć na słowa Zbigniewa Bońka i Mateusza Borka