MMA PLDon KasjoFAME MMA 8: Dzisiejszy Cage bez Marcina Najmana! Były bokser pozwie Don Kasjo!

FAME MMA 8: Dzisiejszy Cage bez Marcina Najmana! Były bokser pozwie Don Kasjo!

Niestety podczas dzisiejszego face to face nie zobaczymy Marcina Najmana. Były bokser zapowiada, że zaraz po walce pozwie ”Don Kasjo”. Ich starcia odbędzie się w najbliższą sobotę na gali FAME MMA 8 w Łodzi. 

W walce wieczoru Kacper Blonsky zmierzy się z Marcinem Dubielem. Swój debiut w organizacji odnotuje Piotr Pająk z kanału Podróże Wojownika. Jego przeciwnikiem będzie Alan Kwieciński. Nie zabraknie również nowych postaci ze sceny hip-hop. Mowa o ”Arabie” i ”Sobocie”.

Marcin Najman pozwie Don Kasjo!

Marcin Najman nie pojawi się podczas dzisiejszego materiału promującego FAME MMA 8. Częstochowianin wydał oświadczenie w sprawie słów ”Don Kasjo”, który w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim zarzucił Marcinowi romans z Moniką Godlewską.

Angażuje się w różne tematy, nie będę już mówił, bo ja od nich stronię, ale jednego jestem ciekaw. Czy jakby został ujawniony ten romans jego z Moniką Godlewską, który miał na FAME MMA 5 to czy też by się tak wypowiadał przeciwko kobietom. Jak się wypowiada. Poruszę to na face to face, który jest we wtorek, bo ja się nie angażuje politycznie, ale wspieram kobiety, ponieważ uważam, że każdy powinien mieć prawo do oceny i wyboru co zrobi ze swoim ciałem, jaką decyzje podejmie o swoim płodzie. A ten wypowiada się przeciwko nim, to nie wiem ma dwie kobiety w domu.. Właśnie jestem ciekaw jakby miał wpadkę z tą na FAME MMA 5, zresztą widać na konferencji jak nie oszczędzają się w adoracjach. Ja to widziałem, zresztą wszyscy to widzieli. Co Ty nie widziałeś jak sobie słodzą? Ja byłem w narożniku Eweliny na FAME MMA 5, więc widziałem co tam w hotelach się dzieje. To zostawię na face to face. Mam nadzieję, że odniesie się do tego. Jestem ciekaw jakby wpadkę zaliczyli to jakby wtedy się wypowiadał ”co ona może zrobić”.     

Najman zapewnia, że są to oszczerstwa, bo podczas tej gali towarzyszyła mu żona. Dodatkowo nie zamierza tak tego zostawić! Zaraz po walce Najman wytoczy cywilny proces, a kwota zadośćuczynienia będzie wynosić pomiędzy 50, a 100 tysięcy złotych.

Cały materiał poniżej:

FAME MMA 8 – pełna karta walk

  1. Main event: Kacper “Blonsky” Błoński – Marcin Dubiel
  2. Co-main event: Marcin “El Testosteron” Najman – Kasjusz “Don Kasjo” Życiński
  3. Filip “Filipek” Marcinek – Michał “Sobota” Sobolewski
  4. Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka – Amadeusz “Ferrari” Roślik
  5. Paweł “Tybori” Tyburski – Gabriel “Arab” Al-Suwi
  6. Piotr “Szeli” Szeliga – Piotr “Bestia” Piechowiak
  7. Alan Kwieciński – Piotr Pająk
  8. Gamou Fall – Maciej “Szewcu” Szewczyk
  9. Zusje Astafiewa – Dagmara Szewczyk
  10. Mariusz “Hejter” Słoński – Patryk “Mortalcio” Baran

Zobacz także:

Jon Jones o walce Błachowicza! Zaskoczeni słowami ”Bonesa”?

Niewykluczone, że już w przyszłym roku dojdzie do wielkiej walki z udziałem naszego reprezentanta. Jan Błachowicz w pierwszej połowie roku w klatce mógłby spotkać się z mistrzem wagi średniej – Israelem Adesanyą

Khamzat Chimaev w rankingu UFC! Zaskoczy w starciu z czołówką?

Khamzat Chimaev w oficjalnym rankingu największej organizacji na świecie. Już w grudniu duża walka. Chimaev zaskoczy?