MMA PLDon KasjoFAME MMA 8: Don Kasjo zdradził ile wart jest pas króla!

FAME MMA 8: Don Kasjo zdradził ile wart jest pas króla!

Kasjusz Życiński już dwudziestego pierwszego listopada stoczy swój czwarty pojedynek w FAME MMA. Popularny ”Don Kasjo” w tak zwanym co-main evencie zmierzy się z Marcinem Najmanem w formule bokserskiej w małych rękawicach.

Kasjusz Życiński miał wystąpić na ostatniej siódmej edycji w Łodzi, ale wykluczył go uraz ucha. Doznał go podczas sparingu z Pawłem Tyburskim, o którym było głośno. Walka z Łukaszem Lupą została odwołana. Łukasz miał jednak szansę wystąpić w Łodzi i pokazał się z naprawdę dobrej strony. Tym razem w formule MMA znokautował Marcina ”Mielonidasa” Makowskiego.

Don Kasjo zdradza ile wart jest pas króla!

Kasjusz Życiński w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim zdradził ile kosztował pas króla. Co ciekawe w sobotę Marcin Najman w przypadku potencjalnej wygranej i tak nie będzie mógł cieszyć się ze zdobytego trofeum.

Tak. Z porozumieniem z FAME MMA, ale sam za niego zapłaciłem i sam go kupowałem. Kosztował około dziesięciu tysięcy (..) Nie. Ja powiedziałem na konferencji, że ”El Tost” nie zasługuje na walkę o pas króla, bo jest nieudacznikiem, więc nie będzie w stawce. To nie jest tak, że się go obawiam tylko po prostu nie chcę żeby potem jak przegra – że on walczył o pas króla gadać. Nie dam mu tej satysfakcji, bo już na instagramie sobie wstawił, ”że co mi przyszło na stare lata, będę walczył o pas króla”. No to teraz się dowiedział, że nie zapytał króla, a pi*rdoli głupoty.      

Uczestnik Ekipy z Warszawy zdradził, że pasa króla będzie bronił podczas następnej edycji. Ma jednak warunek! Musi to być walka z zawodnikiem UFC, a najlepiej gdyby było to starcie z niepokonany Khabibem Nurmagomedovem!

Będę na przyszłej gali. Pokazałem żeby ludzie napisali do FAME MMA, że róbcie wszystko żeby ściągnąć kogoś z UFC. Jeżeli fani pokażą, że zależy im na gwieździe Don Kasjo Król no to…    

Cała rozmowa poniżej:

FAME MMA 8 – pełna karta walk

  1. Main event: Kacper “Blonsky” Błoński – Marcin Dubiel
  2. Co-main event: Marcin “El Testosteron” Najman – Kasjusz “Don Kasjo” Życiński
  3. Filip “Filipek” Marcinek – Michał “Sobota” Sobolewski
  4. Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka – Amadeusz “Ferrari” Roślik
  5. Paweł “Tybori” Tyburski – Gabriel “Arab” Al-Suwi
  6. Piotr “Szeli” Szeliga – Piotr “Bestia” Piechowiak
  7. Alan Kwieciński – Piotr Pająk
  8. Gamou Fall – Maciej “Szewcu” Szewczyk
  9. Zusje Astafiewa – Dagmara Szewczyk
  10. Mariusz “Hejter” Słoński – Patryk “Mortalcio” Baran

Zobacz także:

Don Kasjo jest przekonany, że w boksie pokonałby Khabiba! Co wy na to?

Don Kasjo stawia warunek! Liczy, że organizacja FAME MMA ściągnie mu zawodnika UFC. Kasjusz chciałby zmierzyć się z niepokonanym Khabibem Nurmagomedovem

Sowiński odpowiada na słowa Szadzińskiego! Będzie rewanż?

”Kornik” odpowiada na ostatnie słowa Szadzińskiego. Będzie rewanż? Sowiński jest skłonny, ale w formule..