MMA PLFAME MMAFAME MMA 8: Co za szybkość Najmana! Zaskoczy Don Kasjo? [WIDEO]

FAME MMA 8: Co za szybkość Najmana! Zaskoczy Don Kasjo? [WIDEO]

Marcin Najman jest już gotowy na wojnę! Częstochowianin w najbliższą sobotę stoczy swój drugi pożegnalny akt. ”El Testosteron” w tak zwanym co-main evencie zmierzy się z Kasjuszem Życińskim na zasadach boksu w małych rękawicach.

Dla Marcina Najmana będzie to drugi pożegnalny akt. ”El Testosteron” zamierza zakończyć swoją zawodową karierę. Jest to już przemyślana decyzja. Najman wielokrotnie wspominał, że organizacja FAME MMA na koniec dostarczyła mu coś czego nigdy się nie spodziewał.

Do pierwszego aktu doszło we wrześniu. 41-latek już w pierwszej rundzie znalazł sposób na zastosowanie Dariusza ”Lwa” Kazimierczuka.

Marcin Najman w świetnej formie!

Nie będzie najprawdopodobniej zapowiadanych 100 kilogramów na wadze, ale Marcin Najman waży najmniej od wielu startów. Częstochowianin ma świadomość, że jest to dla niego ważny pojedynek. Najman w mediach społecznościowych prezentuje wideo z ostatniej tarczy przed walką z ”Don Kasjo”.

Dodać trzeba, że Marcin Najman wszystkie cztery walki w FAME MMA spędził pod okiem Damiana Herczyka w DAAS Berserker’s Team Bielsko-Biała. Były bokser przekonuje, że żałuje tak późnej współpracy z trenerem Herczykiem, ponieważ efekty tej pracy są bardzo widoczne. 

Ostatnia tarcza przed walką na Fame Mma 8.Dziękuje Damian HerczykPaweł Szumlas

Posted by Marcin Najman on Wednesday, November 18, 2020

W przygotowaniach pomagał również czołowy polski zawodnik MMA – Rafał Haratyk (13-3-2), który jest już o krok przed walką o pas w ACA. Postanowiliśmy zapytać ”Polish Tanka” o treningi ”El Testosterona”. 

Wystarczy podać nazwisko trenera, który go trenuje. Damian Herczyk biorąc Marcina powiedział, że jeśli chce żeby go trenował to musi po prostu zapierdzielać. Z tego co widzę, właśnie o 18:30 jadę z nim zrobić jeszcze parę rund sparingowych takich pod Marcina bokserskich, bo on niestety ma pojedynek bokserski czego żałujemy. Marcin bardzo poprawił swoje umiejętności zapaśniczo/parterowe. Naprawdę Marcin wychodzi z treningów zalany potem i on tam się nie obija. Mocno trener go dociska i nie ma żadnej taryfy ulgowej, bo jest celebrytą..

FAME MMA 8 – PPV

FAME MMA 8 – pełna karta walk

  1. Main event: Kacper “Blonsky” Błoński – Marcin Dubiel
  2. Co-main event: Marcin “El Testosteron” Najman – Kasjusz “Don Kasjo” Życiński
  3. Filip “Filipek” Marcinek – Michał “Sobota” Sobolewski
  4. Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka – Amadeusz “Ferrari” Roślik
  5. Paweł “Tybori” Tyburski – Gabriel “Arab” Al-Suwi
  6. Piotr “Szeli” Szeliga – Piotr “Bestia” Piechowiak
  7. Alan Kwieciński – Piotr Pająk
  8. Gamou Fall – Maciej “Szewcu” Szewczyk
  9. Zusje Astafiewa – Dagmara Szewczyk
  10. Mariusz “Hejter” Słoński – Patryk “Mortalcio” Baran

Zobacz także:

Pająk w świetnej formie przed walką z Kwiecińskim! Będzie nokaut?

Ta walka zapowiada się emocjonująco. Już w sobotę czeka nas starcie Piotra Pająka z Alanem Kwiecińskim. Walka jest zakontraktowana w formule K-1

Ferrari o walce z Don Kasjo! Dojdzie do tego starcia?

Ferrari jest zainteresowany walką z Kasjuszem Życińskim, lecz jest jedno ”ale”. Chodzi oczywiście o formułę, w której miałoby dojść do starcia