MMA PLArabFAME MMA 8: Arab miał poważne problemy! Zdradził co się działo przed jego walką w organizacji FEN!

FAME MMA 8: Arab miał poważne problemy! Zdradził co się działo przed jego walką w organizacji FEN!

Gabriel Al-Sulwi (1-0) już dwudziestego pierwszego listopada wraca do klatki! Popularny raper zadebiutuje w organizacji FAME MMA. Podczas 8 edycji w Łodzi zmierzy się z Pawłem Tyburskim (1-0).

Arab
Foto: FAME MMA

W walce wieczoru Kacper Blonsky podejmie Marcina Dubiela. W tak zwanym co-main evencie dojdzie do wyczekiwanej walki pomiędzy Kasjuszem ”Don Kasjo” Życińskim, a Marcinem Najmanem. Będzie to starcie na zasadach bokserskich. Szybko do klatki również wraca popularny Amadeusz ”Ferrari” Roślik, który tym razem na zasadach K-1 zmierzy się z Maksymilianem ”Wiewiórem” Wiewiórką. 

Gabriel Al-Sulwi: Skończyłem przez chwilę jako bezdomny!

Gabriel Al-Sulwi (1-0) w ostatnim programie ”FAME MMA Cage” zdradził jakie problemy pojawiły się przy jego ostatniej walce. Mowa tutaj o starciu z Maciejem ”Wujkiem Samo Zło” Gnatowskim. Doszło do niego w marcu poprzedniego roku na Fight Exclusive Night 24.

Nie chcę mówić, bo się przede wszystkim tą walką nie chełpię. Do samego końca, chyba jeszcze tydzień przed walką leciałem w melanż, więc mówimy tutaj o walce z Wujkiem Samo Zło. Możemy o tym pogadać, ale się tym nie chełpię. Nie miało to za dobrego poziomu sportowego. 

”Arab” miał na tyle problem, że przez moment skończył jako bezdomny! Dla wielu może to być dobry przykład, że z dna można odbić się z podwójną siłą. Gabriel Al-Sulwi tak zrobił. Macie podobny problem? Jak widzicie po przykładzie Gabriela można wyjść z trudnych sytuacji!

Jeszcze przed samą walką z Wujkiem Samo Zło pod Poznaniem byłem w przytułku dla bezdomnych, bo tak toczyły się moje losy przez używki. Tak poleciałem grubo, że swoją firmę rozwaliłem i po prostu skończyłem przez chwile jako bezdomny. Dużo paliłem, ale twardsze rzeczy były i mnie tego kosztowały (..) W sumie to był największy życiowy błąd. Mam nadzieje, że już nigdy go nie będzie. Powrót do narkotyków, bardzo dużo wtedy popsułem i straciłem. Plus z tej sytuacji jest taki, że się tak sparzyłem – nie mam zamiaru i nie chce żadnych używek. Akurat ja działam zero jedynkowo i wiem, że  dużo ludzi też tak ma. Nie potrafiłbym sobie zajarać w sobotę po całym tygodniu. Tylko jakbym zajarałbym w sobotę to od niedzieli jaram i szukam różnych rzeczy, i w tym swoim świecie już zaczynam żyć. Co przynosi potem opłakany efekt końcowy, bo rzeczywiście przesadzam. Mam skłonności takie. Są ludzie, którzy zawsze będą alkoholikami i muszę się pilnować. Są ludzie z dwubiegunówką oni zawsze to mieli i mogą z nią żyć, gdy nauczą się różnych mechanizmów jak po prostu nie popadać w skrajności. Tak samo jest z ludźmi, którzy mają problemy z używkami. Mi pomaga sport i mogę  wszystkim polecić tą mańkę w tą stronę. I tak jak powiedziałeś FAME MMA jest zaj*biste, bo jest dużo tutaj chłopaków, którzy z patoli różnej idą w kierunku sportowej. Sam poziom sportowy jest coraz wyższy.     

Cały materiał poniżej:

FAME MMA 8 – pełna karta walk

 1. Main event: Kacper “Blonsky” Błoński – Marcin Dubiel
 2. Co-main event: Marcin “El Testosteron” Najman – Kasjusz “Don Kasjo” Życiński
 3. Filip “Filipek” Marcinek – Michał “Sobota” Sobolewski
 4. Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka – Amadeusz “Ferrari” Roślik
 5. Paweł “Tybori” Tyburski – Gabriel “Arab” Al-Suwi
 6. Piotr “Szeli” Szeliga – Piotr “Bestia” Piechowiak
 7. Alan Kwieciński – Piotr Pająk
 8. Gamou Fall – Maciej “Szewcu” Szewczyk
 9. Zusje Astafiewa – Dagmara Szewczyk
 10. Mariusz “Hejter” Słoński – Patryk “Mortalcio” Baran
 11. Karolina “Way of Blonde” Brzuszczyńska – TBA

Zobacz także:

Askham nawołuje do zorganizowania trylogii! Chcecie to zobaczyć?

Scott Askham w mediach społecznościowych nawołuje do zorganizowania trylogii z Mamedem Khalidovem. Przypomnijmy, że jest 1-1. Czy chcecie zobaczyć trzecie starcie?

Ewa Brodnicka: Sędzia był przeciwko mnie! Jak to oceniacie?

Ewa Brodnicka w Las Vegas doznała pierwszej zawodowej przegranej. ”Kleo” zaskakuje swoimi słowami po walce. Brodnicka twierdzi, że sędzia był przeciwko niej!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis