MMA PLFAME MMAFAME MMA 7: “Wiewiór” ponownie lepszy od “Hassiego”

FAME MMA 7: “Wiewiór” ponownie lepszy od “Hassiego”

Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka pokonał Kamila “Hassiego” Hassana decyzją sędziowską na gali FAME MMA 7.

FAME MMA 7 Wiewiór Hassi

“Wiewiór” od początku walki mocno ruszył na rywala i i wyprowadzał sporo ciosów. “Hassi” popisał się obrotówką, lecz ogólnie walczył na wsteczny. Hassan przez moment znalazł się nawet na deskach po nieumiejętnym kopnięciu. Rywal jednak tego nie wykorzystał. “Hassi” później bardzo dobrze kopał, obijając korpus przeciwnika. Wiewiórka w końcu zdołał go przewrócić. Zadał kilka ciosów, lecz ogólnie był całkiem nieźle neutralizowany.

“Wiewiór” dość szybko w drugiej rundzie uzyskał obalenie. Potem ruszył po skrętówkę, lecz nie wykończył tej techniki. Znalazł się jednak z góry, gdzie przeszedł do pozycji bocznej. Choć nie działo się wiele, to w dominującej pozycji zakończył on rundę.

Na początku trzeciej rundy okazało się, że Hassan został ukarany odjęciem punktu, najprawdopodobniej za trzymanie się siatki w poprzedniej rundzie. Wiewiórka ponownie ruszył po obalenie. Choć przeciwnik starał się bronić to w końcu znalazł się na macie.”Wiewiór” ponownie miał pozycję boczną i szukał drogi do techniki kończącej. Nie dał rywalowi zbyt wielu szans do końca kontrolując przebieg wydarzeń w klatce.

Sędziowie nie mieli wątpliwości. Jednogłośnie wskazali zwycięzcę, którym został oczywiście Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka.

Był to rewanż za pojedynek na gali FAME MMA 3, kiedy to na pełnym dystansie lepszy okazał się Maksymilian Wiewiórka. Dziś “Wiewiór” powtórzył ten wynik.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis