MMA PLFAME MMAFAME MMA 7: Piotr ”Bestia” Piechowiak w formie! Następna walka we wrześniu? [FOTO]

FAME MMA 7: Piotr ”Bestia” Piechowiak w formie! Następna walka we wrześniu? [FOTO]

Piotr Piechowiak (1-0) szlifuje formę i nie jest to przypadek! ”Bestia” czeka na sygnał, bo jest gotowy stoczyć swój drugi zawodowy pojedynek już na początku września. Mowa o FAME MMA 7, do którego dojdzie piątego września.

Szczegóły poznamy podczas pierwszej konferencji prasowej FAME MMA, a dojdzie do niej już 26 lipca. Dodać również trzeba, że ”Bestia” poniesiony pierwszym zawodowym zwycięstwem nabrał dużej pewności siebie. Kulturysta chciałby w następnym pojedynku zmierzyć się z Popkiem Monsterem (3-4), który jest nowym nabytkiem organizacji. Przypomnijmy, że ”Król Albanii” wystąpi w walce wieczoru zbliżającego się eventu.

”Bestia” w formie, będzie następne szybkie skończenie?!

Piotr Piechowiak w mediach społecznościowych zamieścił zdjęcie z następnego treningu mieszanych sztuk walki. ”Bestia” wziął to na poważnie i jak widać jest gotowy do następnego boju. Trzeba przyznać, że sylwetka Piotrka może robić wrażenie.

View this post on Instagram

Po robocie 🏆🏆🏆

A post shared by Piotr Piechowiak (@piotr.piechowiak) on

Kulturysta niespodziewanie pojawił się na gali FAME MMA 5 w Ergo Arenie, gdy rzucił wyzwanie w kierunku Marcina Najmana. W klatce było gorąco po tekście częstochowianina, który zostanie jeszcze na długo zapamiętany. ”Myślałem, że zoo w trójmieście zamykają po 18:00”. Do tego próba zerwania podciętej koszulki.

Piechowiak ten pojedynek wziął na poważnie i przygotowani spędził pod okiem Pawła Jędrzejczyka czy Tomasza Stasiaka. Dodatkowo doświadczenia szukał na zawodach grapplingowych. W końcu doczekaliśmy się weryfikacji umiejętności podczas 6-edycji w studiu. Piechowiak zaskoczył wszystkich, bo szybko i sprawnie znalazł sposób na Marcina Najmana, który przed pojedynkiem był przez wielu wskazywany jako znaczący faworyt. Debiutujący Piechowiak obszernym ciosem w stójce ustrzelił byłego boksera!

Zobacz także:

Jan Błachowicz widzi ”Gamera” wysoko w UFC! A wy?

Jan Błachowicz był obecny podczas sobotniego KSW 53. ”Cieszyński Książę” był pod wrażeniem występu Mateusza Gamrota

Następna walka na ACA 109 dodana do karty! Jak typujecie?

Tym razem Łukasz Kopera dodany do karty ACA! Łodzianin stoczy swój drugi pojedynek w organizacji