MMA PLFAME MMAFAME MMA 7: Piękny gest zawodnika. Część wypłaty przekaże na schronisko dla psów!

FAME MMA 7: Piękny gest zawodnika. Część wypłaty przekaże na schronisko dla psów!

Damian Zduńczyk już piątego września doczeka się swojego debiutu w MMA. ”Stifler” podczas FAME MMA 7 stanie przed bardzo ciężkim wyzwaniem. W walce wieczoru po drugiej stronie klatki pojawi się Popek Monster (3-4). Były uczestnik ”Ekipy z Warszawy” popisał się pięknym gestem przed najbliższym starciem.

Podczas najbliższej gali zobaczymy również wyczekiwany rewanż pomiędzy Adrianem Polańskim, a Amadeuszem Roślikiem. Swój pierwszy pożegnalny akt stoczy Marcin Najman. Po porażkach będzie chciał odbudować się Krystian Wilczak oraz Maciej Szewczyk. Szansę zrewanżowania się dostanie również Kamil Hassan, który ponownie zmierzy się z Maksymilianem Wiewiórką.

Damian Zduńczyk: Nie kupuj, a adoptuj!

Damian Zduńczyk już na początku września stoczy swój pierwszy pojedynek w mieszanych sztukach walki. Do starcia z Popkiem Monsterem (3-4) przygotowuje się w Ankosie Poznań. Zduńczyk może pochwalić się pięknym gestem przed najbliższym pojedynkiem. ”Stifler” część wypłaty przeznaczy na schronisko.

Zachęcam was wszystkich abyście kupowali PPV z mojego linka. Macie u mnie na insta stories, w wyróżnionych relacjach będzie aż do gali. Cały zysk przeznaczę na schronisko zresztą jak za każdym razem, więc kupujcie od Stiflera (..) Ja zawsze brałem znajdy z ulicy, a potem jak zaczęłam się ogarniać i mieszkałem sam to zacząłem brać z schroniska. Nie kupuj, a adoptuj. Po prostu działam jak mam jakąś możliwość. Jeśli ktoś mnie prosi to zawsze udostępniam jakiegoś psa. Sam mam cztery psy z schroniska i jak tylko mogę to pomagam, ale nie jestem w żadnej organizacji czy stowarzyszeniu.  

Cała rozmowa poniżej:

ROZPISKA FAME MMA 7:

Paweł „Popek Monster” Mikołajuw vs Damian „Stifler” Zduńczyk
Adrian „Polak” Polański vs Amadeusz „Ferrari” Roślik
Kasjusz „Don Kasjo” Życiński vs Łukasz Lupa
Marta “Linkimaster” Linkiewicz vs. Marta “Martirenti” Rentel
Tomasz Olejnik vs. Mariusz Słoński
Arkadiusz „Aroy” Tańcula vs Paweł „Tybori” Tyburski
Marcin „El Testosteron” Najman vs Dariusz „Lew” Kazimierczuk
Kamil „Hassi” Hassan vs Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka
Krystian „Krycha” Wilczak vs Maciej „Szewcu” Szewczyk   

Zobacz także:

Norman Parke składa deklaracje! Zaskoczeni?

Wojownik z Północnej Irlandii składa deklaracje, które zamierza spełnić w przypadku potencjalnej przegranej z Don Kasjo. Ex zawodnik UFC jest przekonany, że w MMA walka nie potrwałaby nawet 30 sekund

Ostro! Prezes przesadził, a może nie?

Paweł Jóźwiak na gorąco podsumował ostatnie wydarzenie w Ostródzie. Był też ostatni temat zawodników, którzy przeszli do innych organizacji..