MMA PLFAME MMAFAME MMA 7: Maciej Rataj zadaje “Ztrolowanemu” pierwszą porażkę

FAME MMA 7: Maciej Rataj zadaje “Ztrolowanemu” pierwszą porażkę

Maciej Rataj pokonał Sebastian „Ztrolowanego” Nowaka w pojedynku otwierającym galę freak fight FAME MMA 7.

FAME MMA 7 Maciej Rataj

“Ztrolowany” wystąpił w pierwszej walce w historii organizacji FAME MMA, gdzie pokonał “Łysego Bogasa”. Później pokonał też “Bonusa BGC”. Rataj z kolei przegrał swoją pierwszą walkę, ponieważ na FAME MMA 6 poddał go “Don Kasjo”.

Pierwszy do ataku ruszył “Ztrolowany”. Po kilku ciosach dołożył też kopnięcia na łydkę. Kolejne lowkicki sprawiały rywalowi coraz większe problemy. Rataj nauczył się akcji przeciwnika i kilka razy trafił go w kontrze. W końcu udało mu się trafić całą serią zaczęta od lewego sierpowego. Rataj przewrócił przeciwnika i zasypał go gradem ciosów. Nowaka uratowało jednak zakończenie rundy.

Kolejną rundę “Ztrolowany” zaczął od lowkicka, po którym przyjął jednak kontrę. Rataj kilka razy był w stanie trafiać w krótkich seriach. Kontra na kopnięcie była jego główną bronią. Przez dłuższą chwilę w klatce nie działo się wiele.

Nowak nadal nie rezygnował z niskich kopnięć. Rataj ponownie zaatakował w kontrze. Wciąż musiał uważać jednak na lowkicki, po jednym z nich nawet na moment przyklęknął. Tempo walki nie było jednak najwyższe. “Ztrolowany” próbował też ciosów na korpus. Do celu doszedł też jego lewy prosty. W końcówce walki jeszcze trochę się działo. Nowak zdołał nawet przewrócić przeciwnika, ale i tak o wyniku musieli decydować sędziowie

Jednogłośną decyzją wygrał Maciej Rataj.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis