MMA PLFAME MMAFAME MMA 7: ”Lew” domaga się zmiany werdyktu w pojedynku z Najmanem!

FAME MMA 7: ”Lew” domaga się zmiany werdyktu w pojedynku z Najmanem!

Dariusz Kazimierczuk (1-9) jest zdenerwowany po ostatniej przegranej z Marcinem Najmanem na FAME MMA 7 w Łodzi. ”Lew” na chłodno zobaczył swój pojedynek i w tym momencie domaga się zmiany werdyktu.

Marcin Najman ma za sobą udany pierwszy pożegnalny akt. W formule MMA bez problemów w pierwszej odsłonie zastopował Dariusza Kazimierczuka. ”Lew” już na samym początku chciał zaskoczyć. Miało być dotknięcie pięściami  a skończyło się szybką próbą sprowadzenia. Dariusz bazował na niskich kopnięciach do czasu! Były bokser go dopadł, a w parterze szybko i sprawnie zakończył walkę.

”Lew” domaga się zmiany werdyktu: Dlaczego przed walką nikt mnie nie nasmarował?

Dariusz Kazimierczuk (1-9) po obejrzeniu swojej ostatniej walki domaga się zmiany werdyktu. ”Lew” uważa, że większość ciosów w parterze było w tył głowy – co jest oczywiście zabronione. Ponadto podopieczny Mirosława Oknińskiego nie rozumie, dlaczego nie został posmarowany przed walką, jak to jest w przypadku innych uczestników FAME MMA.

Witam po obejrzeniu video i skrótów z mojej walki można wywnioskować, że ciosy Marcina były nielegalne w tył głowy. Także Marcin powinieneś to przegrać, albo no contest dziekuje (..) Lew jest zły i nie da się oszukać. Dlaczego przed walką nikt mnie nie nasmarował? Jednego smarują, drugiego już nie? Ok pal licho. Poza tym ciosy w tył głowy zabronione, sami możecie zobaczyć i ocenić. Zdrowie zawodnika przy takiej różnicy wagi powinno być bardziej chronione, ale jestem tylko zawodnikiem. Także sami oceńcie te zachowanie. Pozdrawiam.

Przypomnijmy, że po walce Mirosław Okniński nawoływał do nowego zestawienia. Trener liczy, że FAME MMA da jeszcze jedną szansę Dariuszowi. W drugim starciu miałby zmierzyć się z powracającym Piotrem ”Bonusem BGC” Witczakiem.

Zobacz także:

Wrzosek wyjaśnia krytyków FAME MMA! Macie podobne zdanie?

Wrzosek nie może zrozumieć ludzi, którzy tak mocno krytykują projekt FAME MMA. Marcin już wielokrotnie pojawiał się na galach freakowej organizacji.

Lamon Brewster wspomina walkę z Gołotą. Pamiętacie tą walkę?

Lamon Brewster w rozmowie z portalem Fightnews.com wspomina walkę z Andrzejem Gołotą, do której doszło w maju 2005 roku. Zakończyła się ona dramatycznie dla jednego z najlepszych pięściarzy w historii Polski.