MMA PLFAME MMAFAME MMA 7: Dziesiąta walka w karcie. Do klatki wraca pogromca Bonusa BGC!

FAME MMA 7: Dziesiąta walka w karcie. Do klatki wraca pogromca Bonusa BGC!

Już piątego września odbędzie się FAME MMA 7, a do karty dodano dziesiąty pojedynek. Pierwszy raz w historii organizacji dojdzie do takiej ilości zestawień podczas jednej gali. W wyższej kategorii wagowej zobaczymy powracającego Sebastiana ”Ztrolowanego” Nowaka i Maćka Rataja.

W walce wieczoru głównym bohaterem będzie powracający Popek Monster (3-4), który zmierzy się z debiutującym Damianem ”Stiflerem” Zduńczykiem. Zobaczymy również wyczekiwany rewanż pomiędzy Adrianem Polańskim, a Amadeuszem Roślikiem. Po porażkach będzie chciał odbudować się Krystian Wilczak oraz Maciej Szewczyk. Szansę zrewanżowania się dostanie również Kamil Hassan, który ponownie zmierzy się z Maksymilianem Wiewiórką.

Starcie w wyższej kategorii wagowej. Będzie nokaut?

Podczas FAME MMA 7 wyjaśni się następny konflikt – tym razem w wyższej kategorii wagowej. Szybko do klatki wraca Maciej Rataj, który zmierzy się z Sebastianem Nowakiem.

Rataj głównie znany jest z udziału w programie ”Ex na plaży”, który jest transmitowany w MTV. Podopieczny Antoniego Chmielewskiego miał już jeden konflikt do wyjaśnienia podczas ostatniej gali FAME MMA. Nie był to udany występ. Rataj w drugiej odsłonie został poddany z rąk – Kasjusza ”Don Kasjo” Życińskiego.

Nowak w debiucie otwierał pierwszą edycję FAME MMA w Koszalinie. ”Ztrolowany” zastopował Michała ”Bogasa” Bogawskiego. Ostatnią walkę Sebastian stoczył w październiku 2018 roku. Podczas 2 edycji było spore wyzwanie patrząc przez pryzmat przebiegu tej walki. Nowak wrócił po sporych problemach – przed czasem odprawiając Piotra ”Bonusa BGC” Witczaka.

Rozpiska gali FAME MMA 7:

Początek – sobota, 5 września godz. 20:00

Paweł “Popek Monster” Mikołajuw vs. Damian “Stifler” Zduńczyk
Adrian “Polak” Polański vs. Amadeusz “Ferrari” Roślik
Dawid Malczyński vs. Wojciech Gola
Marta “Linkimaster” Linkiewicz vs. Marta “Martirenti” Rentel
Marcin „Mielonidas” Makowski vs. Łukasz Lupa
Dariusz “Lew” Kaźmierczuk vs. Marcin Najman
Kamil “Hassi” Hassan vs. Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka
Tomasz Olejnik vs. Mariusz “Hejter” Słoński
Piotr “Tybori” Tyburski vs. Arkadiusz “Aroy” Tańcula
Sebastian „Ztrolowany” Nowak vs. Maciej Rataj

Zobacz także:

Jak prezentuje się forma Najmana na kilka dni przed FAME MMA 7?

Dla Najmana to ostatnia walka w formule MMA. Jak wygląda jego forma?

”Gamer” komentuje zestawienie Parke-Don Kasjo! Dobrze powiedział?

Mateusz Gamrot był zaskoczony, gdy zobaczył informacje o potencjalnej walce z Parke-Don Kasjo. Zobaczcie jak to skomentował mistrz KSW