MMA PLFAME MMAFAME MMA 7: Dawid Malczyński zwycięża. Wojtek Gola nie mógł wyjść do 3. rundy

FAME MMA 7: Dawid Malczyński zwycięża. Wojtek Gola nie mógł wyjść do 3. rundy

Dawid Malczyński wygrał z Wojtkiem Golą na FAME MMA 7. Włodarz FAME MMA nie był w stanie kontynuować pojedynku po kontuzji.

FAME MMA 7 Malczyński Gola

W rozpisce gali dość późno znalazło się to interesujące starcie między włodarzem organizacji a jej mistrzem. Z racji tego, że obaj uczestnicy pojedynku zostali niemalże zdjęci z wakacji w stawce nie było mistrzowskiego pasa posiadanego przez Malczyńskiego.

Gola błyskawicznie decydował się na kolejne kopnięcia. Choć po jednym z nich został przewrócony przez rywala to ostatecznie on znalazł się na górze. Malczyński jednak był aktywniejszy z dołu. Sędzia w końcu nakazał zawodnikom powrót do stójki. Malczyński mocno trafił kopnięciem na wątrobę a pod koniec rundy jeszcze obalił.

W kolejnej rundzie Malczyński gonił za rywalem po klatce. Gola próbował niskich kopnięć, które były jednak coraz mniej skuteczne. Malczyński kilka razy trafił włodarza. Mistrz kategorii półśredniej po raz kolejny obalił a na dodatek uzyskał też dosiad.

Przy jednym z kopnięć Wojtek Gola doznał urazu. Okazało się, że kontuzja była na tyle poważna, że włodarz nie mógł kontynuować pojedynku. Przez techniczny nokaut zwyciężył więc Malczyński.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis