MMA PLFAME MMAFAME MMA 7: Dawid Malczyński zwycięża. Wojtek Gola nie mógł wyjść do 3. rundy

FAME MMA 7: Dawid Malczyński zwycięża. Wojtek Gola nie mógł wyjść do 3. rundy

Dawid Malczyński wygrał z Wojtkiem Golą na FAME MMA 7. Włodarz FAME MMA nie był w stanie kontynuować pojedynku po kontuzji.

W rozpisce gali dość późno znalazło się to interesujące starcie między włodarzem organizacji a jej mistrzem. Z racji tego, że obaj uczestnicy pojedynku zostali niemalże zdjęci z wakacji w stawce nie było mistrzowskiego pasa posiadanego przez Malczyńskiego.

Gola błyskawicznie decydował się na kolejne kopnięcia. Choć po jednym z nich został przewrócony przez rywala to ostatecznie on znalazł się na górze. Malczyński jednak był aktywniejszy z dołu. Sędzia w końcu nakazał zawodnikom powrót do stójki. Malczyński mocno trafił kopnięciem na wątrobę a pod koniec rundy jeszcze obalił.

W kolejnej rundzie Malczyński gonił za rywalem po klatce. Gola próbował niskich kopnięć, które były jednak coraz mniej skuteczne. Malczyński kilka razy trafił włodarza. Mistrz kategorii półśredniej po raz kolejny obalił a na dodatek uzyskał też dosiad.

Przy jednym z kopnięć Wojtek Gola doznał urazu. Okazało się, że kontuzja była na tyle poważna, że włodarz nie mógł kontynuować pojedynku. Przez techniczny nokaut zwyciężył więc Malczyński.