MMA PLFAME MMAFAME MMA 7: Arkadiusz Tańcula poznał przeciwnika. Będzie ciekawie!

FAME MMA 7: Arkadiusz Tańcula poznał przeciwnika. Będzie ciekawie!

Już piątego września odbędzie się siódma edycja FAME MMA, a my poznaliśmy kolejną ciekawie zapowiadającą się walkę. Arkadiusz Tańcula (2-0) stoczy swój drugi pojedynek w organizacji, a zmierzy się z Piotrem Tyburskim.

W walce wieczoru swój debiut w organizacji odnotuje powracający Popek Monster (3-4). Zobaczymy również wyczekiwany rewanż pomiędzy Adrianem Polańskim, a Amadeuszem Roślikiem. Po porażkach będzie chciał odbudować się Krystian Wilczak oraz Maciej Szewczyk. Szansę zrewanżowania się dostanie Kamil Hassan, który ponownie zmierzy się z Maksymilianem Wiewiórką. Podczas tego eventu zobaczymy również pożegnalne akty Marcina Najmana. Więcej szczegółów poznamy 2 sierpnia podczas pierwszej konferencji prasowej.

Będą fajerwerki! Jak typujecie?

Arkadiusz Tańcula w ostatnim czasie nie może narzekać na brak pracy! Nowy kawałek disco-polo, a następnie wspólny teledysk z Cyprianem ”Cypisem” Racickim. Wracamy do rywalizacji sportowych, a w nich pomoże mu Artur Gwóźdź z grupy Artnox Fight Sport, który został menadżerem ”Aroya”.

Arek kojarzony jest głównie ze swojej roli z popularnego serialu telewizyjnego ”Lombard. Życie pod zastaw”. Swój zawodowy debiut odnotował we wrześniu poprzedniego roku. Starcie z Dariuszem Sierhejem podczas Silesian MMA Challenge okazało się ciężkim wyzwaniem. Tańcula w tym pojedynku zmagał się z poważną kontuzją, ale mimo wszystko wygrał jednogłośną decyzją sędziów. Trzeba jednak dodać, że parokrotnie był bliski zakończenia walki przed czasem, ale ”Hejter Akopa Szostaka” okazał się twardy.

Ostatnia walka Arkadiusza Tańculi odbyła się na FAME MMA 6, gdy był zdecydowanym underdogiem. ”Aroy” zaskoczył wielu i na pewno wiele kuponów można było wyrzucić do śmietnika. Tańcula ponownie na punkty pokonał bardziej doświadczonego i faworyzowanego Alana Kwiecińskiego. Tańcula pokazał charakter i wychodził parokrotnie w parterze z trudnych sytuacji.

Arkadiusz AROY Tańcula vs Piotr TYBORI Tyburski!!! 👊🔥 Prezentacja zawodników ➡️ YT ➡️ 19:00 ➡️ https://youtu.be/_swJcP3ENSw#teamaroy czy #teamtybori ??? 🤔

Opublikowany przez FAME MMA Piątek, 24 lipca 2020

Piotr ”Tybori” Tyburski w FAME MMA pojawi się po raz drugi. Podczas drugiej edycji zapisał się w historii organizacji. Bowiem w październiku 2018 roku mieliśmy starcie 2 vs 2 (bracia Tyburscy vs bracia Kluk). Tyburscy bez większych problemów odprawili z kwitkiem braci Kluk. Piotrek szlifuje formę i trenuje pod okiem uznanego kick-boxera Radka Paczuskiego w Uniq Fight Club. Bracia Tyburscy ponadto w ostatnim czasie pojawili się w programie ”Love Island. Wyspa miłości” transmitowanym w telewizji Polsat. Trzeba przyznać, że program należał do tych wyczekiwanych i mógł pochwalić się świetnymi wynikami oglądalności.

Zobacz także:

Artur Szpilka dalej w centrum zainteresowania! Czekacie na debiut w KSW?

Mateusz Borek zdradził, że na ”Szpilkę” naciskają odnośnie przejścia do KSW