MMA PLFAME MMAFAME MMA 6 zagrożone z powodu koronawirusa? Marcin Najman uspokaja: Gala na sto procent się odbędzie

FAME MMA 6 zagrożone z powodu koronawirusa? Marcin Najman uspokaja: Gala na sto procent się odbędzie

Foto: sport.interia.pl

Napływające wiadomości dotyczące rozprzestrzeniania się koronawirusa mocno oddziałują na imprezy masowe w Polsce. Mimo tego Marcin Najman (2-4) uspokoił fanów FAME MMA, informując, że nie muszą się oni martwić odwołaniem zbliżającego się wydarzenia.

Gala FAME MMA 6 ma odbyć się 28 marca w Częstochowie. Aktualnie proces promocji eventu, wraz z zakupem biletów oraz systemu PPV przebiega bez problemów. Wiele osób martwi się jednak, czy aby na pewno wydarzenie dojdzie do skutku. Mianowicie w Europie wciąż rozprzestrzenia się koronawirus, czego efektem jest odwoływanie kolejnych imprez masowych.

Mimo epidemii włodarze FAME MMA nie ogłosili na razie żadnych informacji, jakoby ich event był zagrożony. Głos w tej sprawie zabrał również Marcin Najman, publikując materiał wideo na swoim facebookowym profilu. Jedna z głównych gwiazd nadchodzącej gali zakomunikowała, iż jest przekonana o bezproblemowym przeprowadzeniu imprezy.

Nie jestem organizatorem gali FAME MMA, ale posiadam pełną wiedzę na ten temat. Ta gala na sto procent się odbędzie, bez względu na żadne koronawirusy i inne historie. Zaręczam wam, 28 marca w Częstochowie odbędzie się FAME MMA 6.

Oprócz spraw związanych z koronawirusem “El Testosteron” zwrócił się także do osób, które w ostatnim czasie wyzywały go na pojedynek. Po raz kolejny Najman zaatakował słownie Marcina Wrzoska (14-6), wyrażając gotowość na konfrontację z “Polish Zombie”.

Żaden termin nie może się wywrócić, bo tylu się ich zebrało, a ja już mam swoje ograniczenia wiekowe. Jedyna prośba do tych moich oponentów, żeby ustawili się w kolejce, żeby nikt dwa razy wpierdolu nie dostał.

Gala Fame Mma odbędzie się w planowanym terminie na 1000% !

Opublikowany przez Marcin Najman Piątek, 6 marca 2020

FAME MMA 6 odbędzie się 28 marca w Częstochowie. Oprócz walki Marcin Najman – Piotr Piechowiak w klatce zaprezentują się m.in. Marta Linkiewicz, Kamila “zusje” Smogulecka, Wojciech Gola i Marcin “Rafonix” Krasucki.

Stosowne oświadczenie wydała też organizacja FAME MMA:

GALA FAME MMA 6 ODBĘDZIE SIĘ ZGODNIE Z PLANOWANYM TERMINEM!!!W Polsce cały czas odbywają się imprezy masowe przy pełnej…

Opublikowany przez FAME MMA Sobota, 7 marca 2020