MMA PLFAME MMAFAME MMA 6 zagrożone? Organizatorzy odwołują konferencję prasową!

FAME MMA 6 zagrożone? Organizatorzy odwołują konferencję prasową!

Zaplanowana na dzień 28 marca w Częstochowie gala FAME MMA 6 jest zagrożona! Organizatorzy właśnie poinformowali o odwołaniu konferencji prasowej i przeniesieniu jej na dzień 22 marca. Sama impreza także stanęła pod znakiem zapytania.

Wszystko ze względu na stan zagrożenia epidemicznego, który został wprowadzony na teren Rzeczypospolitej Polskiej. FAME MMA przestrzega też, że w razie ciągłych problemów z rozprzestrzeniającym się koronawirusem, gala w Częstochowie może zostać odwołana.

Poniżej pełne oświadczenie organizatora:

“STAN ZAGROŻENIA EPIDEMICZNEGO. KONFERENCJA FAME MMA PRZEŁOŻONA!

W związku z ogłoszeniem stanu zagrożenia epidemicznego uznaliśmy, że najlepszym wyjściem będzie przełożenie jutrzejszej konferencji na 22-ego marca. Sytuacja jest bezprecedensowa i zmienia się z minuty na minutę. Jednocześnie pragniemy Was zapewnić, że robimy wszystko, by gala FAME MMA 6 odbyła się 28-ego marca, oczywiście bez udziału publiczności. Na tym etapie zaawansowania projektu, odwoływanie lub przesuwanie eventu wiąże się z daleko idącymi konsekwencjami dla zawodników i dla nas – organizatorów.

Wiemy, że konieczne są zmiany i ta gala pod wieloma względami będzie inna (brak publiczności, nowa formuła prezentacji i wprowadzenia zawodników do oktagonu itp.), ale jesteśmy pewni, że zarówno team realizacyjny, jak i zawodnicy zrobią wszystko, by dostarczyć Wam niezapomnianych emocji!

Wierzymy, że warto walczyć do samego końca, bo organizacja eventu w systemie PPV przy narzucanych odgórnie ograniczeniach jest jak najbardziej realna i przede wszystkim nie zwiększa zagrożenia dla teamu pracującego przy nim. Będziemy podzieleni na małe, niezależne zespoły utrzymując głównie kontakt radiowy. Każdy z zespołu, tak jak każdy z zawodników występujących na gali, przejdzie szczegółowe badania lekarskie na dwa dni przed galą i w dniu gali.

Doceniamy i szanujemy starania polskiego rządu, mające na celu ograniczenie rozprzestrzeniania się wirusa. Na pewno nie zrobimy niczego, co będzie niezgodne z wprowadzanymi przez Ministerstwo nakazami.

TRZYMAJCIE KCIUKI!!!

PS W tym momencie musimy liczyć się z tym, że jeżeli nie uda się opanować pandemii na terenie RP, gala może zostać przełożona na inny termin. Pragniemy zapewnić wszystkich, że jeżeli dojdzie do takiej sytuacji, każdy z użytkowników, który zakupił PPV, będzie mógł zdecydować czy chce otrzymać zwrot środków, czy przenieść licencję na kolejną galę.”

STAN ZAGROŻENIA EPIDEMICZNEGO. KONFERENCJA FAME MMA PRZEŁOŻONA! W związku z ogłoszeniem stanu zagrożenia epidemicznego…

Opublikowany przez FAME MMA Sobota, 14 marca 2020

FAME MMA 6

Data: 28 marca 2020 roku
Miejsce:Hala Sportowa Częstochowa, Polska
Transmisja: start o 20:00 (sobota)

TRANSMISJA W SYSTEMIE PPV – CENA OD 19,99 ZŁ

Rozpiska gali:

Kamila „Zusje” Smogulecka vs. Marta  „Linkimaster” Linkiewicz
Wojtek Gola vs. Marcin „Rafonix” Krasucki
Piotr „Bestia” Piechowiak vs. Marcin Najman
Mateusz „L Pro” Łapot vs. Jakub „Kubańczyk” Flas
Maciek Rataj vs. Kasjusz „Don Kasjo” Życiński
Bartosz „Qbik” Kubik vs. Cyprian „Cypis” Racicki
Arkadiusz „Aroy” Tańcula vs. Alan Kwieciński
Maciej „Szewcu” Szewczyk vs. Dawid „Ambro” Ambroziak