MMA PLFAME MMAFAME MMA 6 – jak wykupić PPV?

FAME MMA 6 – jak wykupić PPV?

Foto: FAME MMA

W sobotę 28 marca w Częstochowie odbędzie  się gala FAME MMA 6. Z powodu pandemii koronawirusa wydarzenie to będzie szczególne, gdyż będzie miało miejsce bez udziału publiczności.

Sprawdź zakłady bukmacherskie na fame mma.

W walce wieczoru swój debiut zaliczy Kamila „Zusje” Smogulecka znana wcześniej jako Luxuria Astaroth choćby z teledysków Donatana. Jej przeciwniczką będzie zaś Marta „Linkimaster” Linkiewicz, która do tej pory stoczyła w klatce już dwie walki.

Po raz kolejny zobaczymy też jednego z włodarzy organizacji, czyli Wojtka Golę. Tym razem zmierzy się on z patostreamerem Marcinem „Rafonix” Krasuckim, który przewodził karcie walk drugiej gali FAME MMA.

Po zwycięstwie nad “Bonusem BGC” po raz kolejny w klatce pojawi się też Marcin Najman. Naprzeciw niego stanie tym razem kulturysta i trener personalny Piotr “Bestia” Piechowiak.

Ponownie pojawią się znane twarze z klatki FAME MMA jak choćby Jakub „Kubańczyk” Flas czy Kasjusz „Don Kasjo” Życiński. Nie zabraknie również debiutantów, wśród których pojawi się były zawodnik FEN i Armia Fight Night Alan Kwieciński.

Łącznie podczas gali zobaczymy 8 pojedynków.

FAME MMA 6 – jak wykupić PPV?

FAME MMA stworzyło swoją platformę, na której można zupełnie legalnie oglądać organizowane przez nich wydarzenia. Koszt usługi za transmisję gali FAME MMA 6 wynosi 19,99 zł, choć przy wybranie różnych form płatności może się różnić. Gala rozpocznie się o godzinie 20:00.

Należy zarejestrować się na stronie famemma.tv. Następnie po zalogowaniu można dokonać zakupu subskrypcji. Umożliwiono dokonanie zakupu wieloma metodami. W przypadku e-przelewu BLIK-u czy płatności kartą cena wyniesie 19,99 zł. Z kolei wybierzemy płatność przez platformę PayPal koszt wyniesie 23,99 zł. Najdroższą opcją jest płatność poprzez sms – 30,75 zł. Należy pamiętać, że wydanie licencji może potrwać do godziny, dlatego też lepiej nie zostawiać tego na ostatnią chwilę. W podstawowej wersji transmisja odbywa się w jakości 720p i dostęp do niej mamy przez 48 godzin  po zakończeniu gali.

Dostępna jest także licencja premium, której koszt jest o 5 zł wyższy tzn. 24,99 zł. Podobnie jak w przypadku licencji podstawowej cena różni się w zależności od wybranej metody płatności.

Dostęp do gali będzie przedłużony do 7 dni. Wydarzenie będziemy mogli obejrzeć w jakości Full HD – 1080p. Ponadto do naszej dyspozycji będą również dodatkowe materiały czy dostęp do archiwalnych gal FAME MMA 4 i FAME MMA 5.

FAME MMA 6 – PPV

Rozpiska gali FAME MMA 6:

Początek – sobota, 28 marca godz. 20:00

Kamila „Zusje” Smogulecka vs. Marta „Linkimaster” Linkiewicz
Wojtek Gola vs. Marcin „Rafonix” Krasucki
Piotr „Bestia” Piechowiak vs. Marcin Najman
Mateusz „L Pro” Łapot vs. Jakub „Kubańczyk” Flas
Maciek Rataj vs. Kasjusz „Don Kasjo” Życiński
Bartosz „Qbik” Kubik vs. Cyprian „Cypis” Racicki
Arkadiusz „Aroy” Tańcula vs. Alan Kwieciński
Maciej „Szewcu” Szewczyk vs. Dawid „Ambro” Ambroziak