MMA PLFAME MMAFAME MMA 6: “Don Kasjo” rozbija Rataja w stójce a potem poddaje go gilotyną

FAME MMA 6: “Don Kasjo” rozbija Rataja w stójce a potem poddaje go gilotyną

Foto: FAME MMA

Kasjusz „Don Kasjo” Życiński (2-0) najpierw demolował  Maćka Rataja (0-1) w stójce a następnie poddał go w drugiej rundzie na FAME MMA 6.

Pojedynek bardzo szybko przeniósł się do klinczu. “Do Kasjo” uderzał kolanami. To jednak Rataj docisnął go do siatki. Starał się też zajść za plecy rywala. Życiński trzymał jednak jego głowę utrudniając mu skuteczną akcję. Zawodnicy długo się siłowali. W końcu Rataj przewrócił przeciwnika. Uzyskał dosiad i bił z góry. “Don Kasjo” jednak przetoczył. Teraz to on miał dominującą pozycję. Nie był jednak zbyt aktywny.

“Don Kasjo” zaczął od potężnego ciosu, który doszedł do głowy rywala. Rywal odpowiedział obaleniem. Życiński złapał jego głowę, lecz rywal ładnie odwrócił. Walka później wróciła do stójki, gdzie Życiński trafiał kolejnymi potężnymi ciosami. Rataj przyjmował i niemal się nie bronił. Kolejne potężne ciosy spadały na jego szczękę. W końcu Rataj obalił. Sędzia na moment jednak przerwał, gdyż obalający wcześniej stracił ochraniacz na szczękę. Po wznowieniu “Don Kasjo” złapał gilotynę z pleców i w końcu udało mu się poddać rywala.