MMA PLFAME MMAFAME MMA 6: “Ambro” po dobrej walce wygrywa z “Szewcem” niejednogłośną decyzją

FAME MMA 6: “Ambro” po dobrej walce wygrywa z “Szewcem” niejednogłośną decyzją

Foto: FAME MMA

Dawid „Ambro” Ambroziak (2-0) pokonał Macieja „Szewca” Szewczyka (0-1) niejednogłośną decyzją na gali FAME MMA 6.

Już w pierwszej wymianie “Szewcu mocno trafił rywala i oglądaliśmy nokdaun. Uczestnik reality show “Love Island. Wyspa Miłości” ruszył za rywalem do parteru. Tam jednak to “Ambro” zaszedł mu za plecy i podjął próbę duszenia. Pojedynek przeniósł się do siatki Szewczyk podnosił pozycję i starał się zrzucić rywala. Ambroziak cały czas utrzymywał dogodną pozycję. Był nawet blisko przełożenia ręki pod szyją rywala. W końcówce rundy Szewczyk obrócił się i zakończył z góry.

Druga runda zaczęła się od bardzo mocnych wymian. Najpierw trafił “Ambro”, jednak rywal też odpowiedział. Później “Szewcu” złapał gilotynę. Sam znalazł się jednak na macie. Po tym jak puścił uchwyt to jego rywal miał lepszą pozycję. Sędzia Tomasz Bronder zdecydował się jednak na podniesienie pojedynku. Kolejne mocne ciosy Szewczyka w stójce. Walka trafiła do klinczu. Szewczyk przewrócił rywala. Miał dosiad, lecz nie był w stanie tego do końca wykorzystać. Mimo wszystko kilkukrotnie trafił swojego rywala.

Po kilkunastu sekundach spokoju w trzeciej rundzie  “Ambro” ruszył po skrętówkę. Udało mu się uzyska dogodną pozycję w parterze. “Szewcu” świetnie jednak się wykręcił i znalazł się z góry. Zrezygnował jednak z akcji w parterze. Później to Amroziak ładnie wyniósł swojego przeciwnika. Długo pracował i w końcu udało mu się uzyskać dosiad. W tej pozycji walka się zakończyła.

Niejednogłośnie wygrywa “Ambro”.