FAME MMA 4 już 22 czerwca w Częstochowie! Kto wystąpi na gali?

Foto: SIMIS.pl
Foto: SIMIS.pl

Na FAME MMA 3 ogłoszono, że kolejna edycja gali freak fight odbędzie się 22 czerwca w Hali Sportowej Częstochowa. Zatem kogo możemy spodziewać się w oktagonie?

Za nami niezwykle emocjonująca trzecia edycja FAME MMA. Każdy z pojedynków charakteryzował się swoim stylem. Nie zabrakło chwil radości, smutku, łez oraz wylanego potu. Wydarzenie przyniosło także wiele kontrowersji, ale całokształt gali musi zostać zapisany jak najbardziej na plus. Widzowie również mogli zobaczyć na żywo koncert swoich ulubionych artystów, ponieważ w przerwie wystąpili Sarius oraz Kamerzysta.

Z gali na galę poziom sportowy jest co raz większy, ale jak to na freak fighty przystało – nie może zabraknąć walk, które nie będą miały dużo wspólnego z umiejętnościami fajterskimi. FAME MMA z czasem przykuwa większą uwagę w świecie sztuk walki. W Atlas Arenie pojawili się między innymi Mateusz Borek czy Marcin “The Polish Zombie” Wrzosek.

Warto wspomnieć też o Grzegorzu “Szuli” Szulakowskim, Borysie Mańskowskim i Łukaszu Rajewskim, którzy stanęli w narożnikach swoich podopiecznych. Zwolennikiem FAME MMA jest również Marcin Różalski, który na drugiej edycji wcielił się w rolę komentatora, na “trójce” zasiadł w studiu.

Popyt na FAME MMA podkreśla także sprzedaż PPV. Wojtek Gola, czyli jeden z właścicieli federacji w jednym z wywiadów przyznał, że PPV trzeciej gali sprzedało się więcej razy niż transmisja z pierwszej i drugiej gali łącznie.

FAME MMA 4 kto wystąpi?

Na gali zapowiedziano FAME MMA 4. Odbędzie się ono 22 czerwca w Częstochowie. Hala Sportowa w tym właśnie mieście może pomieścić nieco ponad 7000 widzów. To mniej niż łódzka Atlas Arena, więc o bilety trzeba będzie się starać jak najszybciej.

Miesiąc przed FAME MMA 3 oficjalna strona organizacji podała osobowości, które można się spodziewać na “czwórce”. Więcej na ten temat przeczytasz TUTAJ. “Don Kasjo” oraz “Ambro” chcą zakończyć swój spór w oktagonie. Do rewanżu z Martą Linkiewicz także chce doprowadzić Esmeralda Godlewska. Na drugiej konferencji poprzedzającej FAME MMA 3 dowiedzieliśmy się, że Adrian Polak najprawdopodobniej na kolejnej gali zmierzy się z Amadeuszem Ferrari.

Bardzo możliwe jest też, że w oktagonie zobaczymy jednego z ochroniarzy wydarzeń związanych z FAME MMA. “Gremlin” podczas konferencji wyrwał mikrofon Panu Pawłowskiemu i zażądał walki z “Walusiem”. Jeśli już mowa o ochroniarzach, to bardzo prawdopodobne, że w klatce pojawi się też Ochroniarz Lorda Kruszwila. Na walkę z nim chętni są “Wiewiór” oraz szef organizacji – Boxdel.
Szefowie federacji zapowiadają również, że wśród uczestników mogą pojawić się celebryci spoza granic Polski. Jednak szczegóły jeszcze nie zostały zdradzone.