FAME MMA 2: Koszmarne złamanie kości piszczelowej kończy walkę „Magicala” z „Rafonixem”

Walką wieczoru gali FAME MMA 2 w Poznaniu było starcie Daniela „Magicala” Zwierzyńskiego z Marcinem „Rafonixem” Krasuckim. I tak jak większość poprzednich walk, zakończyła się ona już w pierwszej rundzie. Niestety nie obyło się bez mrożącego krew w żyłach widoku. Magical niczym Anderson Silva doznał złamania kości piszczelowej.

Sama walka trwała bardzo krótko, Rafonix od razu rzucił się na rywala zasypując go gradem ciosów. W pewnym momencie, Magical wyprowadził kopnięcie po czym upadł na matę. Tam został zaatakowany przez Rafonixa i sędzia przerwał pojedynek. Dopiero w powtórce widać było, że powodem upadku było owe złamanie. Zwycięzcą został Marcin Krasucki, ale po samej walce krótko przyznał, że jego konflikt z Magicalem nie został zażegnany.

Poniżej wideo z momentem, w którym nastąpiło owe złamanie:

Rafonix wyznał także, że nie ma pomysłu na kolejnego rywala. Zaznaczył jedynie, że chciałby, aby to był ktoś z jego kategorii wagowej. Po tej walce gala FAME MMA 2 przechodzi już do historii. W sumie widzowie zobaczyli osiem pojedynków, z czego aż sześć zakończyło się w pierwszej rundzie.

KOMPLET WYNIKÓW GALI FAME MMA 2.